Other lots in this auction
-
#703Val St. Lambert
Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60/80 -
#198
“La conquête du cosmos”. Een reeks van zes borden, getekend ‘S. Dali’. De verso gecertifieerd.
”La conquête du cosmos”. Une série de six assiettes, signées ‘S. Dali’. Certification au verso.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 320/360 -
#734
“Dame met hoed”. Een reproductie.
”Dame au chapeau”. Une reproduction.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 40/50 -
#486Mahal
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 340 x 232 cmEstimate: € 100/120 -
#195Louis Vuitton
Een handtas in Damier Ebene, model ‘Chelsea’. Met originele draagtas. Eén drukknoopje aan de zijkant onder de rits ontbreekt. Datacode TH0025.
Sac à main en damier ébène, modèle Chelsea. Avec sac à porter d’origine. Un pression de côté sous la tirette manque. Datacode TH0025.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#175Delvaux
Een handtas in blauw savanneleder met originele stofzak.
Sac à main en cuir Savanne bleu. Avec sac anti-poussière d’origine.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#179Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#749Etienne Le ComptePeriod: °1931
“Bali”. Een houtsnede. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bali”. Gravure sur bois. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 42 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#262
Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
Miroir rectangulaire en cadre doré. Petits dégâts.No longer availableDim. 115 x 83 cmEstimate: € 100/120 -
#624Corneille
“Nu jaune”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘95 buiten de plaat.
”Nu jaune”. Litho. Epreuve d’artiste, signée et datée ‘95 hors planche.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 320/360 -
#213Constantin Louis Detouche
Een schouwpendule van verguld brons en albast, bovenaan getooid met een vrouw met vogel bij een zuil met bloemenvaas.
Une pendule de cheminée en bronze doré et albâtre, décoration au dessus d’un oiseau auprès d’une colonne et vase.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/300 -
#484
“Berglandschap”. Olieverf op paneel.
”Paysage montagnard”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/100