Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

Een geglazuurd aardewerken paard in de geest van de Tang.

Un cheval en terre vernissée dans l'esprit des Tang.
Dim. h: 32,5 cm
SKU: 2510220659.
Categories: Aardewerk, Aziatisch, Beeld.
Auction day: 26 October 2022 19:00
Catalogue #659
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #347

    Een verzameling van vijf verschillende Duitse bierpullen met tinnen deksels. Eén deksel manco.

    Une collection de cinq chopes à bière allemandes différentes avec des couvercles en étain. Un couvercle manquant.
    No longer available
    Dim. H:18-31cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #539

    Een Chinees tafeltje met rond messingen blad, gedragen door drie drakenkoppen op opplooibare voet.

    Une table chinoise à plateau rond en laiton, soutenue par trois têtes de dragon sur un pied pliant.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #674

    Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.

    Une paire de grues cloisonnées sur laiton et sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #348

    Een lot van vier verschillende bierpullen van meerkleurig steengoed met tinnen deksels.

    Lot de quatre chopes à bière différentes en grès multicolore avec couvercles en étain.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 26 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #695

    Een Japanse houten emmer.

    Un seau japonais en bois.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #183

    Een reeks van 22 diepe borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Une suite de 22 assiettes creuses en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #664

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #681

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #335

    “Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.

    "Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #320

    Een paternoster van parelmoer.

    Un chapelet en nacre.
    No longer available
    Dim. l: 68 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #666

    Een zwartgelakte Chinese klapsecretaire met uitgestoken en gepolychromeerde decors.

    Un secrétaire chinois à abattant laqué noir à décors sculptés et polychromes.
    No longer available
    Dim. 112 x 92 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #694

    Twee diepe borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor. XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes creuses en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #553

    Een rechthoekige Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une table basse rectangulaire en bois de fer chinois.
    No longer available
    Dim. 40 x 137 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #568

    Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.

    Un bouddha thaï debout en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #396

    Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en bois dur chinois.
    No longer available
    Dim. 52 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

    Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H:9-15cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #495

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.

    Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 107 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #682

    Een reeks aardewerken keukenpotten.

    Une suite de pots de cuisine en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #185

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenrozen.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #687

    Een dekselvaasvormige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders.

    Pied de lampe en forme de vase en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et de papillons.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #558

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Un ancien bouddha assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #533

    Een kleine Chinees ijzerhouten salontafel.

    Une petite table basse chinoise en bois de fer.
    No longer available
    Dim. 40 x 52 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #463

    Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.

    Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #287

    “Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.

    « Tintin à moto » Un groupe en plastique multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #575

    Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.

    Petite commode en placage sur pieds fuselés à quatre tiroirs, ornée de garnitures marquetées. Une baguette décorative détachée.
    No longer available
    Dim. 85 x 56 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #277
    Boch Frères Keramis

    Een aardewerken vaas met verguld bloemendecor in een donkerblauwe fries op lichtblauwe fond. Vorm 805. Decor 567.

    Vase en faïence à décor floral doré dans une frise bleue foncée sur fond bleu clair. Forme 805. Décor 567.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #236

    Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.

    Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #528

    Een lot van acht verschillende figuurtjes van meerkleurig Chinees porselein.

    Lot de huit figurines différentes en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #84
    Albert Van Hecke
    Period: 1909 - 1993

    “Sloepen en een woning bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    “Chaloupes et une maison au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 59 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257
    Carl Weill

    Een messenset met koffer. “Rose-keller set.” In ongebruikte nieuwstaat.

    Un ensemble de couteaux avec étui. "Ensemble Rose Keller." Dans un état neuf inutilisé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #443

    Een bronzen profiel op groen marmeren sokkel.

    Un profil en bronze sur un socle en marbre vert.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #606

    Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.

    Un cabinet chinois à deux portes en bois dur, aux flancs sculptés.
    No longer available
    Dim. 84 x 103 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #536
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 350x250cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #650

    Een 18 K witgouden ketting met 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 6,37 g
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More