Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geglazuurd aardewerken sierstuk in de vorm van een giraf met zeven kleine bloempotjes.

Een geglazuurd aardewerken sierstuk in de vorm van een giraf met zeven kleine bloempotjes.

Un ornement en terre vernissée en forme de girafe avec sept petits pots à fleurs.
Dim. h: 55 cm
SKU: 3008220633.
Category: Aardewerk.
Auction day: 31 August 2022 19:00
Catalogue #633
Estimate: € 45 / 65
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672

    Een antieke aardewerken kruik in smeedijzeren houder.

    Une cruche ancienne en faïence dans un support en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #343

    Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.

    Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #623

    Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.

    Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #337

    Een lot Vlaams aardewerk bestaande uit vijf kandelaars en een pot met een bloemendecor in reliëf.

    Lot de poterie flamande composé de cinq bougeoirs et d'un pot à décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #313
    Keramis

    Een art deco aardewerken sigarettendoos met meerkleurig decor in laagreliëf. Gemerkt.

    Etui à cigarettes art déco en faïence à décor polychrome en bas relief. Marqué.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #284

    Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.

    Un pot à tabac en faïence hollandaise. Grand prix Gouda Zeilweek 1949.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #275

    Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.

    Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een balustervaas en een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Gemerkt onderaan.

    Un vase balustre et un vase à couvercle en faïence de Delft bleu et blanc. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #487
    Doulton, Lambeth

    Een vierdelig tafelstelletje van meerkleurig geglazuurd steengoed met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en gedateerd 1882. In verzilverd metalen houder van Mapin & Webb

    Garniture de table de quatre pièces en grès émaillé multicolore avec cadres argentés. Marqué et daté en bas 1882. Dans un étui en métal argenté par Mapin & Webb.
    No longer available
    Dim. H:17cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #221
    Boch Frères Keramis

    Een aardewerken sierjardinière met verguld decor op kobaltblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Jardinière d'ornement en faïence à décor doré sur fond bleu cobalt. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #123
    Perseo, Italy

    Een grote Madonna van italiaans meerkleurig en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Une grande Madone en poterie italienne multicolore et dorée. Marquée.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #528

    Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.

    Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.
    No longer available
    Dim. h 10 - 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #231
    Ram, Arnhem

    Een grote aardewerken kalebasvaas met blauw op wit Delfts decor. Gemerkt onderaan.

    Un grand vase calebasse en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #563

    “Vrouwelijk naakt”. Een beeld van aardewerk, gesigneerd.

    "Nu féminin". Une sculpture en grès, signée.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 x 17 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #87

    Drie XVIIIe eeuwse schotels van Italiaans aardewerk met meerkleurige decors. Eén onderaan gemonogrameerd V.B.

    Trois plats en poterie italienne du XVIIIe siècle à décors multicolores. Un monogrammé en bas VB.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #195

    Een antiek vat van steengoed.

    Un ancien vase en grès.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #245
    Ivora, Gouda

    Een art nouveau sierjardinière van Gouds plateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Gemerkt.

    Jardinière d'ornement Art Nouveau en poterie de Gouda, ornée d'un décor floral multicolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. H:18cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #642

    Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.

    Lot de sept tirelires en faïence et étain.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #647

    Een art- deco schotel en een sierkan van aardewerk.

    Un plat Art Déco et un pot décoratif en faïence.
    No longer available
    Dim. Ø 36 cm & h: 24 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #673

    Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.

    Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.
    No longer available
    Dim. h: 11- 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #663

    Een zeldzaam bord met meerkleurig en verguld decor. Manufacture de Mons. Le Duc d’Angoulème. Parijs, 1788 - 1792.

    Rare assiette au décor multicolore et doré. Manufacture de Mons. Le Duc d'Angoulème. Paris, 1788-1792.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #25

    Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.

    Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.
    No longer available
    Dim. H:15-37cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #539

    Een lot van vijf aardewerken patévormen met deksels in de vorm van resp. een geit, een everzwijn (2), een haas en een eend.

    Lot de cinq moules à pâté en faïence avec couvercles en forme de resp. une chèvre, un sanglier (2), un lièvre et un canard.
    No longer available
    Dim. h 12 - 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #628
    Esther Guillén

    “Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.

    "Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #671
    Val Saint Lambert

    Een solifiore en een vaasje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Beide gemerkt.

    Un solifiore et un vase en cristal taillé et doublé rouge. Les deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #653

    Zes antieke Chinees porseleinen borden.

    Six assiettes anciennes en porcelaine de Chine.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #522
    M. De Jongh

    “Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #529
    Joris Houwen
    Period: 1925-1998

    “Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #218

    Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.

    Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø:27cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #583
    Val Saint Lambert

    Een mauve en blauwe schaal van kristal.

    Un bol en cristal mauve et bleu.
    No longer available
    Dim. L 72 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #274
    Joz. De Swerts

    “Een buste uit het classicisme”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    "Un buste classique". Un dessin au graphite. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #566

    Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.

    Un tapis en laine de style chinois avec des fleurs dans le décor.
    No longer available
    Dim. 185 x 122 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #557

    Een klein Chinees juwelenkabinetje met jade plaquettes. Inclusief slotje en sleuteltje

    Une petite armoire à bijoux chinoise avec des plaques de jade. Comprend une serrure et une clé.
    No longer available
    Dim. H:18cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478

    Een vintage designstoel van wit kunststof en leder. Bekleding te vervangen.

    Une chaise design vintage en plastique blanc et cuir. Couverture à remplacer.
    No longer available
    Dim. Ø: 80 cm h:68 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #2
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Boerenpaard”. Inkt op papier.

    « Cheval de ferme ». Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #599
    R. De Coster

    “Danseres”. Sanguinetekening (43 x 26 cm). “Zittende mannen”. Vier potloodschetsen in één lijst (12 x 40 cm tot.). “Vrouw in gezelschap”, sepiatekening op papier (64 x 50 cm). Alle gesigneerd.

    "Danseur". Dessin sanguin (43 x 26 cm). "Hommes assis". Quatre croquis au crayon dans un cadre (12 x 40 cm à.). « Femme en compagnie », dessin sépia sur papier (64 x 50 cm). Tous signés.
    No longer available
    Dim. 20x50cm 57x40cm 84x68cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 31 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More