#246Lampenvoet met wassen sierstuk.
#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
#204Een kleine pijp met een geglazuurde pijpaarden kop in de vorm van een man met baard genre Jacob. Hoornen steel.
#42SBSEen kleine verrekijker, gemerkt SBS met bijhorend tasje.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#173Een lot van drie porseleinen miniatuurvaasjes, Paris, Sèvres en Brussels, eind 19de eeuw.
#247Vaas van veelkleurig Chinees porselein.
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
A Louis XVI style armchair with cane back.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#95“Don Quichote”. Een gepatineerd gipsen beeldje.
"Don Quixote". A patinated plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 25 / 50 -
#160PierrotEen paar vintage porseleinen “Pierrot” poppen, waarvan 1 in originele doos gemerkt artdesign Holland.
A pair of vintage porcelain "Pierrot" dolls, of which 1 in original box marked artdesign Holland.No longer availableOnline onlyDim. 38cmEstimate: € 25 / 35