#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
#315Pijp met geglazuurde aardewerken kop met voorstelling van Generaal Foch.
#165HerendEen kleine coupe van wit en verguld porselein. Voetstuk met vier klauwpootjes. Gemerkt onderaan.
A small coupe in white and gilded porcelain. Pedestal with four claw feet. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 15 / 20 -
#110Een oude aardewerken kruik, het handvat is reeds lang geleden afgebroken.
#109Een Delftse vaas.
A Delft vase.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 5 / 10 -
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
#176Een lot van 5 porseleinen kommetjes.
A lot of 5 porcelain bowls.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#194Een pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim met voorstelling van Albert I. Inscriptie Albert I en 1914. Letsel aan de kraag.
A sculpted meerschaum pipe bowl depicting Albert I. Inscription Albert I and 1914. Injury to the collar.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 cmEstimate: € 60 / 80