#647
Een paar vazen van Satsuma aardewerk.
#414
“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#664Sonia Grootjans
“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#288Jean Novi de CaveiracPeriod: 1762
#591
Een Satsuma-stijl vaas gemonteerd als lamp. Met opgehoogde figuren gedecoreerd.
#244Bernard De Bruyn
“Antiek interieur met brandende haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur ancien avec foyer brûlant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#592
#321
Een frans porseleinen doosje van Limoges. Gemerkt onderaan.
#524
“Koe met bril.” Opgehoogde druk.
#99Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Basse-cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#265Jules De Cort
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bruyère". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 cm x 101 cmEstimate: € 120/200 -
#361
Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/30