Other lots in this auction
-
#127
Een golfset met 14 clubs, ballen, tees, golfschoenen en handschoenen. Met twee golftassen, waarbij één van Wilson en één van Nike.
Un ensemble de golf avec 14 clubs, balles, tees, chaussures de golf et gants. Avec deux sacs de golf, un Wilson et un Nike.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 100/150 -
#253
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Un petit meuble en bois laqué japonais avec six petits tiroirs derrière les portes et un tiroir en bas. Deux poignées manquent.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 27 x 30 x 15 cmEstimate: € 60/80 -
#288Capodimonte
“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Couple avec oiseaux". Une paire de figurines en porcelaine italienne. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 35/45 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
Un lot de quatre boîtes en bois dont une contenant un rouleau en bambou.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/35 -
#247Geert Kunen
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
« Fille à la poupée », « Joueur de football » et « Fille ». Trois figurines en faïence. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 47.00 €Dim. h: 23 cm - 46 cmEstimate: € 60/100 -
#189Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. Het eerste met beschadiging.
« Herbst » et « Fruhling ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Le premier avec des dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#138
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#186
“Guan Yin met lotus”. Een beeldje van monochroom wit porselein.
"Guan Yin avec lotus". Une figurine en porcelaine blanche monochrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#211
Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#128
Een glazen vaas met handgeschilderd bloemendecor en vergulde voet.
Vase en verre à décor floral peint à la main et socle doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#101Hutschenreuter, Bavaria
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 50/70