#489
“Jockey.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Jockey." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#272F. Van Nyverseel
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 cm x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#120
#639
Een grote antieke roodkoperen waterketel.
#138
Een Lodewijk XVI kolompendule van wit marmer en verguld brons. Met slinger en sleutel. Dekglaasje manco. Lichte schade aan de hoek links achter.
Une pendule à colonnes Louis XVI en marbre blanc et bronze doré. Avec manivelle et clé. Verre de protection manquant. Légers dégât au coin arrière gauche.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 450/550 -
#484
“Abstracte figuur met duif.” Gemengde techiek op papier. Draagt handtekening, gedateerd 1954.
"Figure abstraite avec colombe." Technique mixte sur papier. Signé, daté 1954.No longer availableDim. 36 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#379
“Plassende vrouw”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Pascin’.
"Femme urinant". Aquarelle sur papier. Porte la signature 'Pascin'.No longer availableDim. 20,5 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#98
Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240/300 -
Een paar geborsteld messingen lampenvoeten.
#646
Twee handgeknoopte Turkse wollen tapijtjes. Eén met slijtage.
Deux tapis en laine turque noués à la main. Une avec usure.No longer availableDim. 182 x 102 & 154 x 87 cmEstimate: € 40/50 -
#356
Een bidkleed van wol.
#452
“Abstracte kloof.” Gemengde techniek op papier.
"Gorge abstraite." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 51 x 27 cmEstimate: € 60/100