#45
Vijf gekleurde kristallen wijnglazen.
Five colored crystal wine glasses.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#259A. Delannoy
‘Interieur met Mechelse kast’, olieverf op paneel, gedateerd 1941 en gesigneerd A. Delannoy.
#241
Een satijnen trouwkleed met lange sleep. 04041946.
A satin wedding dress with a long train. 04041946.No longer availableDim. l: 140 cm sleep 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#495
#41
Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#468
Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#666
Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#643PM Tamson
Een vintage meetinstrument, gemerkt PM Tamson Den Haag.
#72
“La Fidelité.” Gravure door St. Amand de Gilles.
#38
#107
Een smeedijzeren rozentak.
A wrought iron rose branch.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#156
Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.No longer availableDim. 147 x 142 x 65 cmEstimate: € 300 / 400