Similar lots by type
-
#468Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Op houten sokkeltjes.
Paire de vases balustre en cloisonné sur laiton. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#619Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 500 / 800 -
#593Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#708Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#543Twee Chinese snuffbottles van respectievelijk gestoken rode lak op geelkoper en glaspasta.
Deux flacons à parfum chinois, l’un en laque rouge sculpté, l’autre en pâte de verre.No longer availableDim. H 8,5 en 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#655Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel met vis, een krokodil en een rij van veertien olifantjes met een krokodil.
Lot d’ivoires africains comprenant un oiseau tenant un poisson, un crocodile et une queue de quatorze petits éléphants avec un crocodile.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#83Twee penseelkokers van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Deux cylindres à pinceaux en porcelaine polychrome de Chine. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#640Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620Drie vazen van Chinees blauw en wit porselein, waarvan twee met een bloemendecor. Allen op houten sokkel.
Trois vases en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux aux décors de fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#438Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van rozen op een gele fond.
Bol en porcelaine de Chine polychrome décoré de roses sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#741Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#139Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.
Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#522Een kalebasvaas van Chinees porselein met een Cantondecor van personages. Omstreeks 1900.
Gourde en porcelaine de Canton à décor de personnages. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#501Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#477Een paar kleine Cantonvazen. Randschilfers aan één van de twee. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat à l’un des deux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#587Een lot ivoor bestaande uit een Corpus Christi, een Afrikaans figuur en een haarspeld in de vorm van een pauw.
Lot d’ivoires contenant un corpus christi, un personnage africain et une épingle à cheveux en forme de paon. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#457Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.
Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#191Een ivoren theaterspeler van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Japanse okimono.
Acteur de théâtre en ivoire sculpté. Signature sous la base. Okimono japonais.No longer availableDim. H 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#486Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#571Een hindoeistisch beeldje van gesculpteerd ivoor op een houten sokkeltje.
Statuette hindou en ivoire sculpté sur socle en bois. Inde, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#582Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van spelende kinderen en draken.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’enfants jouants et de dragons.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000 / 2200
Other lots in this auction
-
#116Caucaze tapijt van wol met centraal medaillon op grijsgroene fond. Handgeknoopt.
Tapis Caucaze en laine à médaillon central sur fond vert-gris. Noué main.No longer availableDim. 280 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#424“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#25Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne.No longer availableDim. 2,63 gEstimate: € 80 / 150 -
#496Grote ovale mahoniehouten eettafel op centrale poot met vier klauwen en ramskoppen. Met zeven coulissen te verlengen tot minstens 14 plaatsen.
Grande table de dîner ovale en acajou sur pied central à quatre griffes et aux têtes de bélier. Sept coulisses l’allongent au moins à quatorze places.No longer availableDim. 162 x 140 cmEstimate: € 1500 / 2500 -
#751Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#450Een 18 karaats geel gouden dames zakhorloge bezet met diamant oude slijp en een robijntje.
Montre de poche de dame en or jaune 18 ct sertie de petits diamants de taille ancienne et d’un petit rubis.No longer availableDim. bruto: 17,88 gEstimate: € 200 / 300 -
#385Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#687Dinky Toys“Mercedes Benz Racing car”. Een miniatuurauto. No. 237.
“Mercedes Benz Racing Car”. Voiture miniature. N° 237.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#733Een paar poppenstoeltjes van witgepatineerd gietijzer.
Paire de chaises à poupée en fonte à patine blanche.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55 / 65 -
#433Tien miniatuurauto’s: Dugu Miniautotoys, “Rolls Royce”, “Lancia Theta 1914”, “Cord 1937” (manco’s), “Fiat 509”, “Fiat 509 open”. “Ansalmo 1924”, “Duesenberg”. “Lancia Lampda”. “Fiat 519 1923”. “Alilla Coppa d’Oro” (manco’s).
Dix voitures miniatures: Dugu Miniautotoys, “Rolls Royce”, “Lancia Theta 1914”, “Cord 1937” (manquants), “Fiat 509”, “Fiat 509 ouverte”. “Ansalmo 1924”, “Duesenberg”. “Lancia Lampda”. “Fiat 519 1923”. “Alilla Coppa d’Oro” (manquants).No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#527Een driedelig Delfts schouwgarnituur van blauw en wit aardewerk bestaande uit een dekselvaas en twee kraagvazen.
Garniture en faïence bleue et blanche de Delft comprenant deux vases à large col et un vase couvert.No longer availableDim. HEstimate: € 50 / 80 -
#247Albert SchultzEen bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180

