#128Een gekleurde kristallen karaf set met 6 glazen van Val Saint Lambert.
#279Albert SaverysPeriod: 1886-1964“Overstroming”, lithografie, genummerd 215/350.
"Flood", lithograph, numbered 215/350.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 30 / 60 -
#492“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Monogram “LK”.
#447Twee gebeeldhouwe Afrikaanse beeldhouwwerken, bestaande uit een masker met twee personages (beschadiging) en een hoofd, bekleed met leder.
#318“Moeder gods”. Verzilverd koperen icoon. Oost-Europees.
#500Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met 10 diamanten oude briljant slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. GP1 en 22 diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 carat white gold art deco ring set with 10 old brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. GP1 and 22 old cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 800 / 1000 -
#168Ravissant SilverVijf oostervorken en lepeltjes van sterling zilver 925‰. In originele doosjes.
#514MilotaLandschap met abstracte vegetatie, gemengde techniek. Gesigneerd.
Landscape with abstract vegetation, mixed media. Signed.No longer availableDim. 50 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#325‘Paardensport’, een oude panoramische litho, draagt de naam Stassinet.
#267Een tafellamp in tiffany stijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
#610LucleonVier verschillende armbanden bezet met lapis lazuli en amethist.
Four different bracelets set with lapis lazuli and amethyst.No longer availableEstimate: € 40 / 80