Similar lots by type
-
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#691
Twee antieke parasolletjes, waarbij één van zwarte kant en met een koperen handgreep, de andere van zwarte kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Deux petits ombrelles anciennes, dont une en dentelle noir et un manche en cuivre, l’autre en dentelle noir et broderie. Vers 1900.No longer availableDim. 85 & 84 cmEstimate: € 100 / 150 -
#647
Een antieke parasol van zwarte Chantilly kant en borduursel. Omstreeks 1900.
Une ombrelle ancienne en dentelle de Chantilly noire et broderies.No longer availableDim. 103 cmEstimate: € 150 / 200 -
#207Hermès Paris
Een zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#561
Twee antieke parasolletjes, waarvan één met borduursel en een polychroom houten handvat in de vorm van een roos en het andere met een geëmailleerd bloemendecor.
Deux petites ombrelles, dont une avec de la broderie et un manche en bois polychrome en forme de rose et l’autre à décor floral émaillé.No longer availableDim. 98 & 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#251Delvaux, Bruxelles
Een lederen brieventasje met stofhoes.
Un portefeuille en cuir et sac de protection.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#558
Een Chinese parasol van hout en papier met een decor van draken en een landschap.
Une ombrelle chinoise en bois et papier à décor de dragons et d’un paysage.No longer availableDim. 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#573
Een parasol van zwarte Chantilly kant en bloemenborduursel, de handgreep van gebeeldhouwd hout. Omstreeks 1900.
Une ombrelle en dentelle noir de Chantilly et broderie florale avec un manche en bois sculpté. +- 1900.No longer availableDim. 97 cmEstimate: € 150 / 200 -
#637
Een antieke paraplu met gedreven zilveren handvat.
Un parapluie antique avec un manche en argent repoussé.No longer availableDim. 88 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#736
Mahoniehouten speeltafeltje met klapblad in Louis-Philippestijl. Een lade in de gordel.
Une petite table de jeu en acajou avec tablette abattante, style Louis Philippe. Un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 71 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433
Drie Chinese borden van aardewerk. Restauraties.
Trois assiettes chinoises en faïence. Restaurées.No longer availableDim. Ø: 20 - 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#511
Een paar metalen Afrikaanse speren, de handgrepen bekleed met vacht van Bongo-antiloop.
Deux lances africaines en métal, les manches recouvertes de peau de bongo.No longer availableDim. l: 126 cmEstimate: € 40 / 50 -
#408
Twee kleine ivoren bustes. Afrikaans werk, begin XXste eeuw, waarvan één gesigneerd.
Deux petits bustes en ivoire. Oeuvres africaines, début XXième siècle, dont une signée.No longer availableDim. H: 11 cm & 11,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#657
Een lot van drie Nigeriaanse vruchtbaarheidspopjes.
Un lot d’une série de trois poupées de fertilité du Niger.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une grande coupe en cristal taillé incolore. Porte une marque.No longer availableDim. : 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336
Een ladenkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en marquetterie en met rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage et marqueterie de style Louis XV, montures en bronze et tablette de marbre rouge.No longer availableDim. 120 x 56 x 35 cmEstimate: € 250 / 350 -
#774
Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.
Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 & 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#149Hendrik Vader
“Kustzicht met vissersboten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#271
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#400
Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.
Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#721
Een lot Chinoiserie, bestaande uit een klein vaasje met een decor van vogels op bloeiende takken, een vaasje met bloemen en vogels en een rechthoekig Chinees hoofdkussen met een zittend personage. Het tweede omstreeks 1900.
Un lot d’objets de Chine, comprenant un petit vase avec un décor d’oiseaux sur une branche, un vase avec décor de fleurs et oiseaux et un coussin rectangulaire Chinois avec décor d’une personne assise.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 40 / 50