Similar lots by type
-
#740Een achthoekige Chinese sokkel van gesculpteerd en zwartgepatineerd hout met een roze marmeren sokkel.
Socle chinois octogonal en bois dur sculpté et noirci avec tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 250 -
#543Een vaas van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor polychrome de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#324Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#741Een siervaas op voet van Parijs’ porselein met een verguld decor. Eind XIXe eeuw.
Vase décoratif sur piédouche en porcelaine de Paris à décor doré. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 140 -
#644Een reeks van drie ingekleurde Japanse houtsneden met Geisha’s in de regen. Gesigneerd.
Suite de trois gravures sur bois japonaises représentant des geisha dans la pluie. Signées.No longer availableDim. 35,5 x 24,5 (x 2)Estimate: € 200 / 300 -
#439Twee Sri Lankaanse batikdoeken, waarbij één met een landschap en één met een voorstelling van Boeddha.
Deux foulards en batik dont un représentant un paysage et un le Bouddha.No longer availableDim. 34 x 22 & 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#693Een paar warmhoudbordjes van deels verguld Limogesporselein. Met stopjes. Onderaan gemerkt.
Paire de chauffe-plats en porcelaine de Limoges partiellement doré. Avec bouchons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#770Een Chinese sokkel van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#754Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende vaasjes, twee kopjes en twee bladvormige schaaltjes.
Lot de porcelaines d’Imari comprenant deux petits vases différents, deux tasses et deux coupes en forme de feuille.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#756Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met rond marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#14Een lot van elf paardenkoetsjes van meerkleurig porselein.
Lot de onze petites calèches en porcelaine polychrome.No longer availableDim. l: 8 - 19 cmEstimate: € 55 / 85 -
#730Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hardhout met roze marmeren blad.
Deux socles chinois en bois dur sculpté et noirci. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#407Een z.g. Mingdekselpotje met zilveren (?) dekselknopje. Beschadiging aan de rand.
Petit pot couvert dite Ming avec fretel en argent (?). Dégât au bord.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#674Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Een Chinees tafeltje met een ingelegd parelmoer decor van insecten en vogels.
Petite table chinois incrusté de nacre à décor d’insectes et d’oiseaux.No longer availableDim. 56 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#460Een Chinese houten sokkel, versierd met een gegraveerd en gepolychromeerd decor en met een cloisonné blad.
Socle en bois sculpté à décor gravé et polychromé. Tablette en cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#747Een paar kleine monochroom witte hoornvaasjes en twee met meerkleurig en verguld decor van Brussels porselein.
Paire de cornets en porcelaine de Bruxelles monochrome et deux autres polychromes et doré.No longer availableDim. h: 8 & 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#778Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#491Een balustervaas van Nankin-aardewerk met een meerkleurige veldslagscène. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin décoré d’une scène de guerre polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor, met een meerkleurig decor van personages, bloemen en fantasiedieren.
Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages, de fleurs et d’animaux fabuleux.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 400 / 450 -
#413Herend, HongarijeEen porseleinen siervaas op vier vergulde leeuwenpootjes, versierd met een meerkleurig decor van vlinders en vogels. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif en porcelaine sur quatre petites griffes et décoré d’un décor polychrome de papillons et d’oiseaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#750Twee Chinese sokkels van gesculpteerd en zwartgelakt hout met roze marmeren blad. In twee niveaus.
Deux socles chinois en bois sculpté et noirci avec tablette en marbre rose. A deux niveaux.No longer availableDim. h: 34 & 46 cmEstimate: € 250 / 350 -
#764Een reeks van twaalf oude espressokopjes met ondertasjes met bedrukking van Rombouts. We voegen er een koffiekan van Melitta aan toe.
Suite de douze tasses à moka anciennes et leurs soucoupes à l’impression de Rombouts. Nous ajoutons une cafetière de Melitta.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#113“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#94Russische icoon met heiligenafbeeldingen in vier stroken. Centraal drie verschillende voorstellingen van de Moeder Gods. XIXde eeuw. Slijtage aan de belettering.
Icône russe représentant des saints dans quatre bandes. Vers le centre trois différentes représentations de la Mère de Dieu. Usures au lettrage.No longer availableDim. 44,5 x 39,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#725Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
Hache en fer forgé à manche en bois. Travail africain.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een klein eikenhouten ladenkastje met vier laden.
Petit meuble en chêne ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. 83 x 63 x 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#544“Kasura”. Gemengde techniek.
“Kasura”. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#260SullyEen 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre homme en or jaune 18 ct avec bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 72,79 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#719Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#589“Keizerlijke familie”. Gouache op zijde.
”Famille Impériale”. Gouache sur soie.No longer availableDim. 90 x 63 cmEstimate: € 220 / 240 -
#630Een bolle lantaarn van brons en glas.
Une lanterne sphérique en bronze et verre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 400 / 440 -
#551Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17Een schrijfset in originele doos. Omstreeks 1930.
Garniture à écrire dans la boîte d’origine. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#216Een zware eikenhouten koffer met cassettes.
Grand coffre en chêne aux cassettes.No longer availableDim. 86 x 185 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#62Een reeks van drie kleurenetsen met stadsgezichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de trois eaux-fortes en couleurs aux vues de villes. Les trois signées hors planche.No longer availableDim. 30 x 80 en 35 x 35 en 45 x 30 cmEstimate: € 60 / 80

