Similar lots by type
-
#227Een recente Zaanse wandklok.
Une récente horloge murale dite de Zaandam.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#657BelcantoEen tafelklok in houten kast, het slagwerk in de vorm van een personage dat tegen een bel slaat.
Une horloge de table dans un coffret en bois, le mécanisme de sonnerie en forme de personnage frappant une cloche.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#695Goret Dangreville à AbbevilleEen vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#345Drie zakhorloges: één zilveren (935‰) sleutelhorloge, één Rosskopf en een Victoire horloge met gedreven decor met het Vrijheidsbeeld. Alle in werkende staat.
Trois montres de poche: une montre à clé en argent (935 ‰), une Rosskopf et une montre Victoire à décor animé avec la Statue de la Liberté. Le tout en état de marche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#397Fontés à CayluxEen comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#343Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#439Adolf HerrEen koekoeksklok uit het Zwarte Woud. Met certificaat.
Une horloge à coucou de la Forêt-Noire. Avec certificat.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#476Cassina, ItaliaEen chaise-longue van verchroomd metaal en leder, LC4, naar het ontwerp van Le Corbusier. Slijtage.
Une chaise longue en métal chromé et cuir, LC4, conçue par Le Corbusier. Usures.No longer availableDim. l: 160 cmEstimate: € 250 / 350 -
#175Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de malachite.No longer availableDim. 11,28 gEstimate: € 180 / 250 -
#557Een vaas van Cantonporselein met scènes van de hofhouding in cartouches op een achtergrond van pioenen en perziken. De handvatten in de vorm van twee aapjes met een bal. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Canton avec des scènes de la maison royale en cartouches sur fond de pivoines et de pêches. Les anses en forme de deux singes avec une boule. Vers 1900.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 150 / 180 -
#355Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en forme de fleur en or blanc 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de ± 3 ct.No longer availableDim. 5,95 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#707Volkstedt“Herderskoppel”. Een groep van monochroom wit porselein. Achteraan gemerkt. Haarscheur vooraan door de basis.
Couple de bergers . Un groupe de porcelaine blanche monochrome. Marqué à l'arrière. Cheveu à l'avant à travers la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#158“Diverse Heiligen en de Heilige geest”. Een Russisch icoon.
Divers saints et le Saint-Esprit . Une icône russe.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 320 / 360 -
#598Gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 300 / 320 -
#552Een modern landschap. Op doek.
Un paysage moderne. Sur toile.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 200 / 240 -
#38Een marmeladepotje met lepeltje en sterling zilveren voetstuk.
Un pot de marmelade avec une cuillère et une base en argent sterling.No longer availableDim. 9,5 cm Ø 13,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#789Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#262“De aanbidding der wijzen”. Gravure. P.P. Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.
L'adoration des mages . Gravure. P.P.Rubens pinxit, Lucas Vosterman sculpsit anno 1620.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#763Een kraagvaasje van Japans porselein, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un vase à col en porcelaine japonaise, décoré d'un décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50

