Similar lots by type
-
#528
Een paar groot formaat Chinese porseleinen balustervazen, famille noir, meerkleurig met diverse taferelen versierd, op hout gesculpteerde sokkels. Onderaan gemerkt. Midden 20e eeuw, stijl Qing Long.
A pair of large Chinese porcelain baluster vases, famille noir, decorated in various colored scenes, on carved wooden bases. Marked at the bottom. Mid-20th century, Qing Long style. -
#436
Een kastje in Chinees lakwerk, gedecoreerd in pietra dura figuren. Eén lade en één deurtje.
A cabinet in Chinese lacquer, decorated with pietra dura figures. One drawer and one door. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
A set of 2 glazed ceramic Chinese vases featuring fauna and flora in the decoration. -
#356
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
A Chinese pedestal with marble top. -
#609
Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
A sculpted solid wooden Chinese statue of a lady with a dragon. -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#493
Een lot van 3 Chinees porseleinen sierborden met vogels en floraal decor versierd. Famille rose, vermoedelijk 18e, begin 19e eeuw.
A lot of 3 Chinese porcelain decorative plates adorned with birds and floral decor. Famille rose, probably 18th to early 19th century. -
#472
Thankawiel, een schilderij, gemengde techniek op gemaroufleerd doek.
Thankawheel, a painting, mixed technique on marouflaged canvas. -
#543Limoges Raynaud & Co.
Een 99-delig porseleinen servies met floraal decor. Vroeg 20e eeuw, onderaan gemerkt.
A 99-piece porcelain dinner service with floral decoration. Early 20th century, marked at the bottom.Place a bid ›Estimate: € 400/600 -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#593
Een lot van 2 Chinese jardinières op schaal. Toegevoegd twee kunstplanten.
A lot of 2 Chinese jardinieres on a tray. Two artificial plants included. -
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
A solid wooden polychrome statue of an Asian boy. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#396
Een Chinese kamferhouten kist met figuratieve taferelen in het snijwerk.
A Chinese camphor wood chest with figural scenes in the carving. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#583
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en beschilderd glas met landschappen in het decor. Eén van de glazen ontbreekt/is vervangen door 3 kleine beschilderde glazen.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and painted glass with landscapes in the decoration. One glass is missing/replaced by 3 small painted glasses. -
#639
Een set van 2 Chinees porseleinen decoratieve sculpturen met vele bloemen alsook panda’s en eekhoorns in het decor.
A set of 2 Chinese porcelain decorative sculptures with numerous flowers as well as pandas and squirrels in the design. -
#514Toru Kuranuki
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
"Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed outside the plate at the bottom, dated '84, and numbered 8/15. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#376
Een gesculpteerd Chinees houten bijzettafeltje met marmeren blad.
A carved Chinese wooden side table with a marble top. -
#582
Een grote zeshoekige Chinese lantaarn in hout en geëtst glas met een decor van ijskristallen. Restauratie aan een houten decoratie bovenaan.
A large hexagonal Chinese lantern in wood and etched glass with a decoration of ice crystals. Restoration to a wooden decoration on top. -
#508
Een paar Chinese famille rose vazen met reliëfdecor van antiquiteiten, Guangxu merk, 20ste eeuw.
A pair of Chinese famille rose vases with relief decoration of antiquities, Guangxu mark, 20th century.
Other lots in this auction
-
#301
Een Duitse k98 bajonet. Tweede Wereldoorlog.
A German K98 bayonet. WW2. -
#659
Een grammofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
A gramophone with a copper horn, marked His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd. -
#261
Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene. -
#309G. Lorenz
“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923. -
#591
Een kristal geslepen Val Saint Lambert vase de mariage, taillé riche.
A crystal cut Val Saint Lambert wedding vase, richly cut. -
#691
Een gesculpteerd massief houten beeld van een liggende leeuw. Afrikaans werk.
A sculpted solid wooden statue of a reclining lion. African artwork. -
#60
Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel. -
#624
Een houtgesculpteerd beeld van Boeddha op een lotus. Gemonteerd op een houten sokkel.
A wooden sculpture of Buddha on a lotus flower. Mounted on a wooden base. -
#331Gres Cabochard
Een factice van glas en kristal. Onderaan gemerkt.
A faceted glass and crystal factice. Marked at the bottom. -
#520
Zeven langspeelplaten. *Leonard Cohen, “Songs of...” (CBS 63241), U.K. 971. “Songs from a Room” (CBS 63587), U.K. 1969. “Songs of Love and Hate” (CBS 69004), U.K. 1971. ”New Skin for the Old Ceremony” (CBS 69087), U.K. 1974. “Various Positions” (CBS 26222), Nederland 1984. ”Recent Songs” (CBS CB86097), Nederland 1979. “Death of a Ladies’ Man” (CBS 86042), U.K. 1977.
Seven long-playing records. *Leonard Cohen, “Songs of...” (CBS 63241), U.K. 1971. “Songs from a Room” (CBS 63587), U.K. 1969. “Songs of Love and Hate” (CBS 69004), U.K. 1971. ”New Skin for the Old Ceremony” (CBS 69087), U.K. 1974. “Various Positions” (CBS 26222), Netherlands 1984. ”Recent Songs” (CBS CB86097), Netherlands 1979. “Death of a Ladies’ Man” (CBS 86042), U.K. 1977.Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#507
Een Chinees porseleinen tulpenvaas met 13 openingen.
A Chinese porcelain tulip vase with 13 openings. -
#481Frederico CarassoPeriod: 1899-1969
“Bedrukt gelaat”. Een kubistisch hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
"Printed face." A cubist wood sculpted figurine. Signed at the bottom.