Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.

Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.
SKU: 0602180878.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #878
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #661

    Twee porseleinen borden, waarbij een Chinees blauw-wit en een meerkleurig Europees bord met guirlandedecor. Het eerste XIXe eeuw.

    Deux assiettes en porcelaine, dont une bleue et blanche de Chine, l’autre en porcelaine polychrome avec décor de guirlandes, Europe. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #812
    M.I. Hummel

    Een lot van vier beeldjes van meerkleurig porselein. Gesigneerd.

    Lot de quatre statuettes en porcelaine polychrome. Signées.
    No longer available
    Dim. h: 8,5 - 12 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #663

    Een sierbord van Cantonporselein met een famille-rosedeocr van krijgers in het plat en zes cartouches met personages op de vleugel. China, XIXe eeuw.

    Une assiette décorative en porcelaine de Canton avec décor de famille rose, guerriers et six cartouches avec personnages sur les ailes. Chine, XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #879
    Albath & Kaiser

    Een lotje Beiers porselein, bestaande uit een balustervaasje, een taartschotel en een taartschep, versierd met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Un lot d’objets en porcelaine de Bavière comprenant un petit vase balustre, un plat à tarte et pelle à tarte, avec un décor fleuri polychrome et dorures.
    No longer available
    Dim. h: 29 & Ø; 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #234
    Limoges

    Een siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.

    Vase décoratif à décor polychrome et doré sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #578

    Een schotel van Imariporselein met een meerkleurig en verguld bloemendecor. Eerste helft XIXe eeuw.

    Plat en porcelaine d’Imari à décor polychrome et doré de fleurs. Japon, première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 48,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #161

    Twee cachepots van Sèvresporselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen in vergulde uitsparingen en op kobaltblauwe fond. Met verguld koperen montuur en voet. Onderaan gemerkt. Einde XIXde eeuw.

    Deux cache-pot en porcelaine de Sèvres à décor polychrome de personnages et de fleurs dans des cartouches dorées sur fond bleu cobalt. Montures en cuivre doré. Marque sous la base. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #426

    Een grote en een kleine piëdestal van gesculpteerd tropisch hout, versierd met leeuwenkoppen en met roze marmeren blad.

    Un grand et un petit piédestal en bois exotique sculpté décorés de têtes de lions et à tablettes en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 38 x 57 Ø 41 & 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een ivoren slagtand in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk. Beschadiging.

    Défense en ivoire en forme de crocodile. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Dégât.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #651

    Een balustervaas van Aritaporselein met een personages en pauwendecor. Onderaan gemerkt. Op houten voetstuk.

    Un vase balustre en porcelaine Arita avec décor de paons. Marque sous la base. Sur piédestal en bois.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #997
    Villeroy & Boch

    Een schouwstel, bestaande uit zes vaasjes van verschillende hoogtes van blauw en wit aardewerk met een decor van bloemen en landschappen. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée comprenant six petits vases de hauteurs différentes en faïence bleue et blanche avec décor de fleurs et paysages. marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 32 cm
    Estimate: € 70 / 120
  • #406

    Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een roze marmeren blad.

    Socle chinois en bois de fer sculpté à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 39 x Ø: 38 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1075

    Een sobere houten Aziatische salontafel.

    Une table de salon en bois asiatique.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1073
    Vacchetti Essevi

    “Biddende vrouw”. Een buste van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    ”Femme priante.” Un buste en porcelaine italienne polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1105

    Een paar Chinese tuinstoelen van steen.

    Paire de chaises en pierre. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #1091

    Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit twee verschillende tabakspotten en twee balustervaasjes met vergulde versieringen.

    Un lot de faïence et porcelaine, comprenant deux pots à tabac, deux vases balustre avec décorations argentées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #1093

    Een lot Beiers porselein, bestaande uit een terrine met vergulde randen, vier verschillende kopjes met ondertasjes en vier schaaltjes met decors van de vier jaargetijden. Allen gemerkt.

    Lot de porcelaines de Bavière comprenant une terrine aux bords dorés, quatre tasses et soucoupes diverses et quatre petits plats aux décors des quatre saisons. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #1098

    Een lot van acht schenkkannetjes van lusterware. Derbyshire.

    Un lot de huit verseuses en lusterware. Derbyshire.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #650

    Een staande Guan Yin van meerkleurig en goudgepatineerd hout.

    Guan Yin debout en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #645

    Een Chinese houten salontafel met een gesneden hoogreliëf van spelende vrouwen onder het glazen blad.

    Table de salon chinoise en bois à décor de femmes jouant en relief sous tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 111 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #573

    Een klein schemerlampje van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in de jungle. Met boven aan het Indische staatssymbool. Indisch werk. Op houten sokkel. Omstreeks 1930.

    Petite lampe en ivoire sculpté à décor d’animaux dans le jungle. Surmontée d’un symbole d’état indien. Travail indien, vers 1930. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #399
    Royal Albert Bone China

    Een lot van 10 diverse kopjes en schoteltjes van Engels porselein. Met polychrome bloemenmotieven.

    Lot de 10 tasses et soucoupes divers en porcelaine anglaise. Motifs de fleurs polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #380

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 4,14 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #633

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie bordjes met pauwen en een vierde, recenter exemplaar.

    Un lot de porcelaine de Chine blanche et bleue, comprenant trois assiettes avec des paons, et une quatrième assiette plus récente.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #875

    Een rond bijzettafeltje met vier gecanneleerde poten en een marmeren blad.

    Une petite table ronde avec quatre pieds cannelés et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 64 x Ø 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #9
    Henri Schaefels

    “Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 21 x 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #467

    Een eikenhouten regulateur.

    Régulateur en chêne.
    No longer available
    Dim. 70 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #739
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “De rede van Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 29/350 buiten de plaat.

    ”La rade d’Anvers.” Une eau-forte. Signée et numérotée 29/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #291

    Een lot houten gereedschappen, tandwielen, een dorsvlegel, e.a.

    Lot d’outils en bois, des engrenages, un fléau etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een speelgoedwagentje met twee teddyberen.

    Charrette ancienne et deux ours en peluche.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #976

    Een eikenhouten gateleg, rechthoekig met afgeronde hoeken. Engeland XIXde eeuw.

    Gateleg rectangulaire en chêne aux coins arrondis. Angleterre XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. L. 106 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525
    Meshed

    Perzisch wollen tapijt. Handgeknoopt. Slijtage.

    Tapis persan en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Dim. 191 x 139 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.
    No longer available
    Dim. 128 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #715

    Een fauteuil van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XVI-stijl met fluwelen bekleding.

    Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XVI recouvert de velours.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #504
    Vasso Tseka

    “Imaginair landschap”. Pastel en gemengde techniek. Gesigneerd.

    “Paysage imaginaire”. Pastel et technique mixte. Signé.
    No longer available
    Dim. 88 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More