Similar lots by type
-
#693Een lot Chinees exportporselein, bestaande uit vier kopjes, waarbij één met oor en twee schoteltjes. Enkele haarscheuren en schilfers.
Lot de porcelaine d'exportation chinoise, composé de quatre tasses dont une avec anse et de deux soucoupes. Quelques cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 7, 9 & 12 cmEstimate: € 70 / 100 -
#2Royal CopenhagenEen poesje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chaton en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 40 -
#503Een paar Fo-honden van blauw geglazuurd Chinees porselein.
Une paire de chiens de Fo en porcelaine de Chine émaillée bleue.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260 / 280 -
#488Een paar dekselvazen van Imariporselein met fijn uitgestoken houten sokkels. De deksels gerestaureerd. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine d'Imari avec des socles en bois finement sculptés. Les couvercles ont été restaurés. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 39 cm (m.s)Estimate: € 200 / 300 -
#491Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#344Een lot porselein en biscuit, bestaande uit een dekseldoosje, twee mandjes, een schelpvormig schaaltje, een kop op schotel, drie bordjes van Limogesporselein (één met schilfer) en twee menustaanders van Limogesbiscuit.
Lot de porcelaine et biscuit, composé d'une boîte avec couvercle, de deux paniers, d'un plat en forme de coquillage, d'une tasse sur soucoupe, de trois assiettes en porcelaine de Limoges (dont une avec éclat) et de deux présentoirs de menu en biscuit de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#473Een Chinese neksteun van blauw en wit porselein.
Un repose-nuque en porcelaine de Chine bleu et blanc.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160 / 180 -
#591Een schotel van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc d'après l'exemple Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een decor van bloeiende struiken en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor d'arbustes fleuris et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#75HutschenreutherEen uitgebreid porseleinen servies met verzilverd randje, bestaande uit twaalf grote, twaalf kleine en twaalf diepe borden, koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, roompot, tien kopjes en twaalf ondertasjes, twee kleine ovale schaaltjes, een grote ovale groenteschaal, een grote kom, een boterpot, grote en kleine terrine, een grote ovale schotel en drie verschillende ronde schotels. Alles gemerkt.
Un service élaboré en porcelaine à bord argenté, composé de douze grandes, douze petites et douze assiettes creuses, une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, un pot à crème, dix tasses et douze soucoupes, deux petits plats ovales, un grand ovale un légumier, un grand saladier, un beurrier, une grande et une petite terrine, un grand plat ovale et trois plats ronds différents. Tout marqué.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#684Een mokkaserviesje van Limogesporselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Compleet voor zes personen.
Service à moka en porcelaine de Limoges à décor floral multicolore. Marqué en bas. Complet pour six personnes.No longer availableDim. h: 20 cm - 1 cmEstimate: € 40 / 60 -
#585Tirschenreuth, BavariaEen achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#445Een lot van zes verschillende kopjes met schoteltjes van porselein met vergulde decors. Enkele haarscheurtjes.
Lot de six tasses et soucoupes différentes en porcelaine à décors dorés. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 6 & 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#679Een paar bloemenvaasjes van Vieux Paris met meerkleurige decors en vergulde versieringen op blauwe fond. XIXe eeuw. Beschadigingen. We voegen er een sierbordje met meerkleurig fruitdecor en vergulde versieringen aan toe.
Paire de vases fleuris Vieux Paris à décors multicolores et décors dorés sur fond bleu. XIXème siècle. Dégâts. On y ajoute une assiette décorative à décor de fruits multicolores et décors dorés.No longer availableDim. h: 11 cm Ø: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#467Een Imariporseleinen lampenvoet met decor van vogels en bloemen.
Un pied de lampe en porcelaine d'Imari à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. H: 65cmEstimate: € 40 / 50 -
#245Een Vieux Paris koffieservies in Empirestijl, bestaande uit een koffiekan, suikerpot, melkkannetje en tien kopjes met schoteltjes.
Service à café Vieux Paris de style Empire, composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et de dix tasses avec soucoupes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#517Een uit vijf delen opgebouwde tulpenvaas van blauw op wit Chinees porselein.
Un vase tulipe en cinq parties en porcelaine de Chine bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 750 / 800 -
#349Königliche Porzellan-Manufaktur BerlinEen porseleinen theeserviesje, bestaande uit twaalf kopjes en schoteltjes en twaalf kleine bordjes. Decor van vlinders en bloemen. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine, composé de douze tasses et soucoupes et de douze petites assiettes. Décor de papillons et de fleurs. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#513Een paar vierkante dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de deksels getooid met fo-honden. Eén deksel gerestaureerd.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à couvercle carré à décor bleu sur blanc et les couvercles décorés de chiens de fo. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#537Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.
Un vaste service en porcelaine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux, complet pour 12 personnes, composé d'assiettes à légumes, assiettes creuses, assiettes à dessert et petites assiettes (il en manque une), tasses avec assiettes à fond, petites soucoupes, bols avec cuillère, cafetière , pot à sucre et à lait , terrine, saucière avec soucoupe et deux légumiers ovales.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#478Een balustervaas van Chinees porselein met decor van Fo-honden.
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor de chiens de Fo.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#35Bonbonnière in Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Bonbonnière en porcelaine française. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 40 -
#237Een eivormige porseleinen dekseldoos met meerkleurig bloemendecor en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Boîte à couvercle ovoïde en porcelaine à décor floral multicolore et motifs dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 60 / 80 -
#255Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.
Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#70Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.
Un pendentif en or jaune 18 carats, horoscope Verseau.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 170 / 250 -
#22“Gouvernement Générale du Languedoc...” Een oude kaart.
"Gouvernement Général du Languedoc..." Une vieille carte.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#588Daum, FranceEen vijfhoekige vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase pentagonal en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 35 / 50 -
#293Een gevarieerd lot boeken met o.a. Wilkinson’s veilingcatalogi en Nederlandstalige en Franstalige proza en literatuur.
Un lot varié de livres, y compris les catalogues de vente aux enchères de Wilkinson et la prose et la littérature néerlandaise et française.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#228Een onyxen asbak met twee gepolychromeerd bronzen bulldogs.
Un cendrier en onyx avec deux bouledogues en bronze polychrome.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 160 / 200 -
#464Hugo Quirynen“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150 / 180 -
#416Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40 / 50 -
#583Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal. Lichte randschade.
Coupe sur pied en cristal incolore taillé. Légers dommages aux bords.No longer availableDim. h: 22 cm; Ø:28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Claudio“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#468Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#218Een grote messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Un grand chandelier d'église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 100 / 150

