Other lots in this auction
-
#749Val-Saint-Lambert
Een kristallen glasservies, stijl ‘Yale’. Bestaande uit: twaalf water-, twaalf rode wijn, twaalf witte wijn en twaalf champagne glazen.
Un service à verres en cristal, style ‘Yale’. Comprenant douze verres à eau, douze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et douze verres à champagne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#77
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#590
Een recente kolomvitrine met vijf glazen leggers en een verlichting.
Vitrine colonne récente à cinq tablettes en verre. Avec éclairage électrique.No longer availableDim. 200 x 95 cmEstimate: € 200/250 -
#248Theo Carrier
Bronzen engel, als jardinière. Gesigneerd.
Une jardinière en forme d’ange en bronze. Signée.No longer availableDim. H. 125 cmEstimate: € 300/400 -
#288
“Margaretha van Oostenrijk”. Notenhouten beeld. Gesigneerd J. Kuhn.
“Marguerite d’Autriche”. Une statue en noyer sculpté. Porte la signature J. Kuhn.No longer availableDim. H. 63cmEstimate: € 40/60 -
#182Leon Defour
“Lezende dame in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
“La liseuse dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée et datée 1900.No longer availableDim. 59 x 81 cmEstimate: € 300/500 -
#509Gerard Cox
“Duinlandschap.” Pastel op board. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#374
Een lot varia met Duitse militaire memorabilia, enkele oude munten, wat silex, een Arabische sierdolk en enkele pijpenkoppen.
Un lot varié contenant des souvenirs allemands, des monnaies anciennes, silex, une dague décorative arabe et quelques têtes de pipes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#645
Een lederen fauteuil. Slijtage.
Un fauteuil en cuir. Usure.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#415Goum
Een Perzisch kleedje van zijde.
Une carpette persane en soie.No longer availableDim. 115 x 73 cmEstimate: € 300/500 -
#59Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Zicht op de kathedraal van op de Oude Koornmarkt”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 20/100 buiten de plaat.
”Vue sur la cathédrale sur le Vieux Marché aux Céréales”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 20/100 hors planche.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#22
Een portret naar Rembrandt (7,5 x 7,5 cm)en een zicht op Brugge door Albert Goethals (18 x 20,5 cm). Twee prenten.
Deux images: un portrait d’après Rembrandt ( 7,5 x 7,5 cm) et une vue sur Bruges par Albert Goethals (18 x 20,5 cm).No longer availableEstimate: € 30/50