Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

Een gemonogrammeerd zilveren bestek bestaande uit 12 vorken en 12 lepels met verschillende zilvermerken waaronder A800.

Monogrammed silver cutlery comprising of 12 forks and 12 spoons with different silver marks, A800 among others.
Dim. 1480g 800‰
SKU: 2305230173.
Category: Zilver.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #173
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204

    Een dessertbestek met zilveren heften bestaande uit een taartschep en 6 dessertvorkjes in origineel etuit.

    A dessert cutlery with silver handles consisting of a cake server and 6 dessert forks in original case.
    No longer available
    Dim. l 30 x b 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #147
    Wolfers Fréres

    Een lot zilver bestaande uit 6 bestekdozen, Art-Deco, 96-delig, Wolfers Fréres, Bruxelles, gemerkt A800 met een totaalgewicht van 3900 gram.

    A lot of silver consisting of 6 cutlery boxes, Art-Deco, 96 pieces, Wolfers Fréres, Bruxelles, marked A800 with a total weight of 3900 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1750 / 2250
  • #223

    Een lot van 2 stuks zilver bestaande uit kommetje, schaaltje beiden gemerkt 800, en een verzilverd metalen karaf gemerkt “O GALLIA”.

    A lot of 2 pieces of silver consisting of a bowl, dish, both marked 800, and a silver plated carafe marked "O GALLIA".
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 40 / 60
  • #177
    George William Adams

    Een zilveren eierset met lepeltjes op schaaltje gemerkt London, 1845, Chawner & Co door George William Adams met een totaalgewicht van 1095 gram.

    A silver egg cup set with spoons on a dish marked London, 1845, Chawner & Co by George William Adams with a total weight of 1095 grams.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 800
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.

    A varied lot of cutlery with silver handles.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #163

    Een lot van 32 zilveren koffielepeltjes met een totaalgewicht van 375 gram, 3 verschillende setjes.

    A lot of 32 silver coffee spoons with a total weight of 375 g. Three different sets.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #450

    Een halssnoer met grijze keshiparels en een zilveren slot.

    A necklace with gray keshi pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 260
  • #157

    Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.

    A silver Mesh handbag marked LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout with a weight of 450 grams.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #410

    Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.

    A pearl necklace with 6 rows of freshwater pearls and silver clasp.
    No longer available
    Estimate: € 375 / 425
  • #159

    Een dessertbestek voor 18 personen met zilveren heften gemerkt 800 en met Duitse zilverkeuren.

    A set of dessert cutlery for 18 people with silver handles marked 800 and with German silvermarks.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #497

    Een lot van 9 zilveren servetringen met een totaalgewicht van 275 gram.

    Lot of 9 silver napkin rings. Total weight 275 g.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #25

    Een lot van 5 kleine zilveren voorwerpen waaronder een pen/briefopener, een naaldenkokertje en andere. Totaalgewicht 27,7 gram.

    A lot of 5 small silver objects including a pen/letter opener, a needle case and others. Total weight 27.7 grams.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #137

    Een zilveren 86-delig bestek gemerkt 800 en DB in 4 doosjes, met een totaalgewicht van 4020 gram.

    A silver 86-piece cutlery marked 800 and DB in 4 boxes, with a total weight of 4020 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 2000 / 2500
  • #143

    Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.

    A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.
    No longer available
    Dim. 800‰
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #507

    Een gevarieerd lot zilveren tafelattributen waarvan een deel met glas. Totaalgewicht van het zilver is 340 gram.

    A varied lot of silver table attributes, partially in glass. Total weight of the silver is 340 g.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202

    Een set van 3 kristallen fruitschalen op voet met dun laagje zilver omvat waarvan 1 voet beschadigd alsook kleine randschade aan 1 van de kristallen schalen.

    A set of 3 crystal fruit bowls on foot with a thin layer of silver, of which 1 foot is damaged, as well as minor edge damage to 1 of the crystal bowls.
    No longer available
    Dim. h 19 x Ø28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167

    Een olie-en azijnstel in een zilveren houder gemerkt 800, het gewicht van het voetje is 190 gram.

    An oil and vinegar set in a silver holder marked 800, the weight of the foot is 190 grams.
    No longer available
    Dim. h 24 x l 19 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #172

    Een gevarieerd lot van zilveren bestek met een totaalgewicht van 1555 gram.

    A varied lot of silver cutlery with a total weight of 1555 g.
    No longer available
    Estimate: € 650 / 750
  • #187

    Een lot van zilveren Mesh handtasjes met een totaalgewicht van 291 gram.

    A lot of silver Mesh handbags with a total weight of 291 grams.
    No longer available
    Dim. h 18 x b 17 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #153

    Een lot zilver bestaande uit een inktpotje en een sauskom. Birmingham 1903 en 1908.

    A lot of silver consisting of an inkwell and a sauce boat. Birmingham 1903 and 1908.
    No longer available
    Dim. 925‰ Bruto:720g
    Estimate: € 300 / 400
  • #174

    Een lot van 5 zilveren bekers met een totaalgewicht van 380 gram.

    Lot of five silver beakers. 380 g.
    No longer available
    Estimate: € 125 / 175
  • #199

    Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.

    A varied lot of 4 boxes with silver cutlery and desk set.
    No longer available
    Dim. l 33 x d 15 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #314
    Limoges France

    Een porseleinen koffie-en eetservies. Model ‘D’artois’ met handgeschilderd decor met rozen en vergulde accenten. Compleet voor 12 personen. (Deksel suikerpot ontbreekt).

    A porcelain coffee and dinner set. Model 'D'artois' with hand-painted decor with roses and gilded accents. Complete for 12 people. (Sugar bowl lid is missing).
    No longer available
    Estimate: € 200 / 220
  • #458

    Een Chinees porseleinen vaas, famille rose decor .

    A Chinese porcelain famille rose vase.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #442
    Banksy

    “Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.

    Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #477

    Een Afrikaans masker van de Dan stam uit Zuid Liberia, vroeg XXste eeuws.

    An African mask of the Dan tribe of South Liberia, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #353
    La Louvière

    Een crackleware vis, medio XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    A crackleware fish, midcentury. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #280

    Een 18 K witgouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    A halve American wedding ring set with brillanats with a total weight of about 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 3,74 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #610

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #51
    Ansonia Clock Co.

    Een Art Deco houten klok, gemerkt Ansonia Company New York.

    An Art Deco wooden clock, marked Ansonia Company New York.
    No longer available
    Dim. 56 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #489
    Elmago

    “Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.

    “Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 1200 / 1600
  • #139
    Ignace Kennis
    Period: 1888 - 1973

    “De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.

    “The Communicants”. Oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 140 x 89cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #22
    Paul Emile Bécat

    Een lot van 4 litho’s op papier met erotisch thema, telkens 3 afbeeldingen, gesigneerd.

    A lot of 4 lithographs on paper with an erotic theme, each with 3 images, signed.
    No longer available
    Dim. 26 x 59 cm x 4
    Estimate: € 300 / 360
  • #511
    Kadjar

    Een tapijt van Louis Depoortere.

    A carpet by Louis Depoortere.
    No longer available
    Dim. 253 x 170 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More