#830Märklin
Drie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#266
Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.
#167Delvaux
Een lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
#394
#581
Een rechthoekige plaquette van Chinees porselein met tekst.
#655
Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
Un canapé en chêne sculpté à revêtement en velours.No longer availableDim. 90 x 200 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#736Sarouk
#625
Een tuinbank van teakhout.
Een violet-en geelkleurige amethist van ± 9,72 ct.
#763
Een paar kandelaars van koper en porselein in eclectische stijl. Draadstang te vervangen. XIXe eeuw.
#824De Fuiseaux, Baudour
#552
“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180