Similar lots by type
-
#490Zeven verschillende camees waaronder drie gemonteerd als broches en twee als hangers.
Sept camées dont trois montés en broches et deux en pendentifs.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#210Een 18 karaats drie kleuren gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or trois couleurs 18 ct.No longer availableDim. 16,04 gEstimate: € 350 / 450 -
#831Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#410Een miniatuur damesportret uit de XIXde eeuw toegeschreven aan Rouvier.
Portrait miniature du XIXe siècle attribué à Rouvier.No longer availableDim. 5 x 4 cmEstimate: € 80 / 120 -
#400Een halssnoer van kultuurparels in dégradé. Zilveren slotje 835‰.
Collier en perles de culture en dégradé. Fermoir en argent 835‰No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#300Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee kleine robijntjes.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et de deux petits rubis.No longer availableDim. 16,56 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#190PrecisionEen art deco zakhorloge in diverse kleuren goud van 18 karaat. Chronometre Universal. Genummerd en gemerkt 1906-1931. In originele doos.
Une montre à gousset Art Déco en or 18 ct. Chronomètre Universal. Numérotée et marquée 1906-1931. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto 68,51 gEstimate: € 500 / 600 -
#460Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een half edelsteen.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif serti d’une pierre semi précieuse.No longer availableDim. 9,31 gEstimate: € 250 / 350 -
#180Een parelhalssnoer van hematiet met 18 karaats wit gouden tussenstukken en hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale robijn van ± 2,45 ct.
Collier de perles d’hématite entrelacées d’or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un rubis central de ± 2,45 ct.No longer availableDim. 21,78 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#100Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt. Koning Willem de derde. God zij met ons.
Une chaîne en or 18 ct avec un pendentif serti d’une pièce de monnaie. Roi Willem III. God zij met ons.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 600 / 800 -
#150Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 3000 / 3500 -
#80Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met de naam Jozef.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec une inscription: Jozef.No longer availableDim. 22,95 gEstimate: € 500 / 600 -
#270Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale saffier van ± 1,20 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’un saphir central de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,37 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#10Een slavenarmband en twee hoofden als hanger van ivoor.
Un bracelet d’esclave en ivoire et deux pendentifs en forme de tête.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#780Vier broches, een ring, een paar oorbellen, drie kettingen en vier hangers van zilver bezet met markasiet.
Quatre broches, une bague, une paire de boucles d’oreilles, trois chaînes et quatre pendentifs en argent sertis de marcasite.No longer availableDim. 49,10 gEstimate: € 60 / 100 -
#660Kreeft, Stier en LeeuwVier verschillende horoscopen en één schapulier van 18 karaats geel goud. We voegen er een kleine schapulier van 9 karaat en 0,49 g aan toe.
Quatre horoscopes et un scapulaire en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un deuxième scapulaire de 9 ct et 0,49 gr.No longer availableDim. 14,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#824Een mahoniehouten speeltafeltje op centrale poot eindigend in drie barokke dolfijnen en het blad bekleed met vilt.
Table à jeu en acajou sur pied centrale terminant en trois dauphins baroques. Tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#825Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit een karaf, zes borrelglaasjes, zes wijnglazen en zes champagnefluiten.
Service de verres en cristal incolore à décor gravé comprenant une carafe, six gouttes, six verres à vin et six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#320Norina. Swiss MadeEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met rekbare vergulde armband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct avec bracelet extensible doré.No longer availableDim. bruto 19,30 gEstimate: € 100 / 150 -
#823Drie grote tafellakens van damast met 18 bijpassende servetten. 60 x 65 cm
Trois nappes en damas et 18 serviettes assorties. 60 x 65 cmNo longer availableDim. 170 x 340, 150 x 540, 160 x 280 cmEstimate: € 300 / 500 -
#40Drie verschillende armbandjes van 18 karaats geel goud.
Trois bracelets différents en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 230 / 280 -
#800Een tafellaken met borduurwerk en een sierlapje. 33 x 24 cm.
Nappe brodée et napperon décoratif. 33 x 24 cm.No longer availableDim. 160 x 280 cmEstimate: € 50 / 80 -
#560Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje van koraal en goud.
Une chaîne en or jaune 18 ct avec un pendentif en forme de crucifix en or et corail.No longer availableDim. 8,38 gEstimate: € 250 / 350 -
#834Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in eclectische stijl met lederen bekleding.
Fauteuil en noyer sculpté de style éclectique, recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#21DresdenEen balustervaasje van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een slapende jongen.
Un vase balustre en porcelaine polychrome et dorure, décor peint à la main représentant un garçon endormi.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#697Een lot van vier bronzen paarden van verschillende groottes.
Un lot de quatre statues en bronze de tailles différentes représentant des chevaux.No longer availableDim. h: 14 - 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#74510 boeken m.b.t. Moderne Kunst: Mercatorfonds. Noel Alexandre, “Modigliani” (1993). Anne Pingeot & Robert Hoozee, “Parijs-Brussel, Brussel-Parijs” (1997). K.J. Geirlandt e.a., “ Kunst in België na 1945” (1983). Florent Bex, “Kunst in België na 1975” (2001). Robert Hoozee, “Moderne Kunst in België 1900-1945” (1992). Als nieuw met huls en wikkel. Roularta Art Books. Philippe Roberts-Jones, “Octave Landuyt Aurum Flandriae” (1994). En vier andere. Zeer goede staat.
10 livres en relation avec l’art moderne: Mercatorfonds. Noel Alexandre, “Modigliani” (1993). Anne Pingeot & Robert Hoozee, “Parijs-Brussel, Brussel-Parijs” (1997). K.J. Geirlandt e.a., “ Kunst in België na 1945” (1983). Florent Bex, “Kunst in België na 1975” (2001). Robert Hoozee, “Moderne Kunst in België 1900-1945” (1992). Etat neuf. Roularta Art Books. Philippe Roberts-Jones, “Octave Landuyt Aurum Flandriae” (1994). Et quatre autres. En très bon état.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#538Een zittende kat in Egyptische stijl van bruingepatineerd brons. Recent werk.
Un chat assis en style Égyptien en bronze patiné brun. Travai récente.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79Frans SmeersPeriod: 1883 - 1960“La bohémienne”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1927.
”La bohémienne.” Encre sur papier. Signé et daté 1927.No longer availableDim. 34,5 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#286Een sobere eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade.
Un buffet sobre en chêne à deux portes panneau et un tiroir.No longer availableDim. 120 x 130 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555Een Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine.No longer availableDim. 350 x 261 cmEstimate: € 120 / 200 -
#438Inktpot van blauw en wit aardewerk. Saint-Cloud, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Un encrier en faïence bleue et blanche. Saint-Cloud, XIXième siècle. Marque en dessous.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#266Een eikenhouten commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200 / 400 -
#511Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#46Een mahoniehouten meubeltje in vier niveaus met gedraaide stijltjes en met een lade bovenaan.
Un petit meuble en acajou en quatre niveaux , avec pieds tournés et un tiroir.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#427Een gevarieerd lot messing, bestaande uit diverse kandelaars,, schaaltjes, luciferhouders, een inktstel, enz.
Un lot d’objets en laiton, comprenant des chandeliers, coupelles, un porte - allumettes, un encrier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60

