#299Stieler“Herenportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Periode 1800 - 1820. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Une miniature peint à la main sur ivoire. Période 1800 -1820. Signée.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 85 / 100 -
#755Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#49“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#259Walter Halderman (?)“Winters dorpszicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#246Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#765Een eikenhouten barmeubel met bovenaan een openklapbaar blad en een neerklapbaar gebeeldhouwd front. Onderaan twee paneeldeurtjes en op leeuwenpoten.
#788SwarovskiTwee schelpen en een zeester van geslepen kleurloos kristal.
#47Houten maquette van een vissersboot.
#657Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
#152Hollandse School XIXde eeuw“Waterlandschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd J.C.D.
”Vue fluviale et coucher de soleil”. Huile sur toile. Monogrammée J.C.D.No longer availableDim. 56,5 x 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
Une ancienne boîte à musique, avec une possible représentation en cire de l’adoration de la Vierge sous verre.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 30 / 35