#253
Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 6 pièces entre avril 1952 et juillet 1954). 40,43,45,46 ( pages détachées), 48,49. En mauvais état, traces de papier collant, usures et pages détachées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#97
Lot varia bestek van massief zilver.
#575
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XVIIIe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 255 x 200 cmEstimate: € 300/500 -
#469Jean BilquinPeriod: °1938
“compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/70 -
#136
Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.
#624
Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.
Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
#756
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
#364Gorus
“Zomerlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36,5 cmEstimate: € 100/180 -
#715
Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
Un coffre en bois sobre, patine noire.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#169Edgard FarasynPeriod: 1858-1938
“Mosselvrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femmes et moules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 240/280 -
#509
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100