Similar lots by type
-
#517
Een set van 2 geglazuurde keramische Chinese vazen met fauna en flora in het decor.
-
#654
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
-
#218
Een Gotisch gesculpteerd massief houten beeld van een dame met residue van polychrome beschildering.
-
#677
Een massief houten polychroom beeld van een Aziatisch jongentje.
-
#211
“Res Atronomica en Ars Medica”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#163
Een arreslee in hout, smeedijzer en gecapitoneerd leder. Deels gesculpteerd met hierin Diana, godin van de jacht, met één ontblote borst en gezeten op 2 honden.
-
#669
Een gesculpteerd massief houten beeld van een Chinese wijze. Schade aan de voet.
-
#477
Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.
-
#319
Een lot van 5 diverse groepjes biscuit met jardinière en vide-poche.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#295
“De heilige maagd Maria”. Een buste in albast. Niet gesigneerd.
-
#607
Een vintage polychroom keramisch beeld van een papegaai op een boomstronk.
-
#302
Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.
-
#198
Een art nouveau jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal.
-
#611
“Jezus Christus”. Een massief houten gesculpteerde buste voorstellend de zoon van God. Afrikaans werk.
-
#279
Een lot van 4 figuratieve biscuit groepjes en bijgevoegd porseleinen bloemenboeketje, hetgeen onderaan gemerkt Royal Doulton.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#217
“Dansende faune met cymbalen”. Een gepatineerd bronzen beeld.
-
#208
Een art deco jardinière van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk op bijhorende piëdestal. Onderaan gemerkt ‘Made in Belgium’ en genummerd 548.
-
#623Gustave Van Vaerenbergh
“Damesbuste”. Een monochroom beeld in aardewerk. Gesigneerd G. V. Vaerenbergh.
-
#394
Een grote vaas in groen geglazuurd Barbotine aardewerk in de vorm van een boomstronk. Italiaans werk.
-
#617
Een art-nouveau buste van een jongedame. Draagt onderaan een sticker met opschrift ‘J. H. Haage & zoon, beeldhouwers Rotterdam. Delen gerestaureerd.
-
#215
“Theologia en Philosophia”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#212
“Architectura en Sculptura”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#214
“Mathematica en Geometria”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
-
#213
“Ars Pictura en Litterae”. Twee massief houtgesculpteerde panelen rond de wetenschappen en kunsten afkomstig uit het ‘Café des Arts’ op de Frankrijklei te Antwerpen.
Other lots in this auction
-
#678
Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
-
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962
“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper. -
#457Ruscha
Een vintage meerkleurg aardewerken beeldje van een stier.
A vintage multi-color earthenware figurine of a bull.Place a bid ›Estimate: € 150/200 -
#511
Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een vogelschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a bird skull and wild boar tusks. Nagaland, India, early 20th century. -
#264
Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
-
#99Charles ManginPeriod: Antwerpen 1892-1977
“Zittend naakt”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Sitting nude". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#442Diane BogaertsPeriod: 1946
“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom. -
#314
“In de keuken”. Een miniatuurtje in een donkere uitbundige kader.
"In the kitchen". A miniature in a dark ornate frame. -
#273J.Moores & Sons London
Een vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
A vintage Bowler Hat in felt with a leather inner band. Marked "J Moores & Sons, London". In original box. -
#338
Een vintage Wilesco stoommachine.
A vintage Wilesco steam engine. -
#242Anna CuperusPeriod: 1904-1956
“Stilleven met Anjers en 2 appels”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
-
#148
Een vergulde pendule met een gezeten voorname jonkvrouw onder stolp. De stolp is achteraan gebarsten.
A gilded clock with a seated noblewoman under glass dome. The dome is cracked at the back.