#165
“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
#446
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Verkleuring.
#546Heriz
#26
Een armstoel in Régencestijl.
#683
Een gepolychromeerd houten staander in de vorm van een ober.
Un présentoir en bois polychrome en forme de serveur.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/50 -
#14Claudio
“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60/100 -
#91
No longer availableEstimate: € 80/120 -
#528
Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40/50 -
#328
Drie boeken, waarbij twee mbt tot de expo in 1958 en één in 1930.
#489
Metalen spiegel stijl Armand.
#541
Une paire de grands vases balustres en faïence de Chine à décors de fleurs et d'oiseaux dans des cartouches.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 250/350