Other lots in this auction
-
#636Jori
Een rood lederen designstoel.
Une chaise design en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#40
Een 18 K geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct. en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Un pendentif en or jaune 18 kt serti d'un diamant taillé en brillant de +- 0,10 ct et de trois rubis d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 1,27 gEstimate: € 100 / 150 -
#37Viners of Sheffield
Een dienblad met opengewerkte rand en een tweearmige kandelaar van verzilverd metaal. In originele dozen.
Plateau à rebord ajouré et bougeoir à deux branches en métal argenté. Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. 45 x 30 cm h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#529Joris HouwenPeriod: 1925-1998
“Winters nachtlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage de nuit d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#625
Een indische bronzen bel.
Cloche indienne en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#176
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#407
Een gevarieerd lot Chinees porselein, bestaande uit drie kleine gemberpotjes, een vaas met blauw op wit decor van bomen, een zeshoekige theepot, vijf Canton bordjes en een cilindervormig dekselpotje.
Lot varié en porcelaine de Chine, composé de trois petits pots à gingembre, d'un vase à décor bleu sur blanc d'arbres, d'une théière hexagonale, de cinq assiettes de Canton et d'un pot cylindrique à couvercle.No longer availableDim. h: 13 - 21 cm Ø 11Estimate: € 60 / 80 -
#62Jos Martin
“Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.
“La Bruyère”. Huile sur panneau. Signé. Légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 23,5 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#342Max BrunningPeriod: 1887 - 1968.
“Meisje”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
"Fille". Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 18,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#64Hubert De Vries
“Latems landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Paysage du Latem". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#154
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school toegeschreven aan Jan van Penne (1640-1710). Te restaureren.
"Personnages dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Ecole anversoise attribuée à Jan van Penne (1640-1710). A restaurer.No longer availableDim. 23 x 37 cmEstimate: € 300 / 500 -
#430Wolfers
Een mosterdpotje met bijpassend lepeltje. 800‰. Glas intact.
Un pot à moutarde avec une cuillère assortie. 800‰. Verre intact.No longer availableDim. 83,20 g zonder glasEstimate: € 60 / 100