Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle epoque.

Een gepatineerd gietijzeren waterspuwer in de vorm in een vis. Belle Epoque.

Une gargouille en fonte patinée en forme de poisson. Belle Epoque.
Dim. l: 27 cm
SKU: 3008220028.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #28
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1

    Een antieke papegaai van meerkleurig Saksisch porselein. Gemerkt met gekroonde N. Een blaadje beschadigd.

    Perroquet ancien en porcelaine saxonne multicolore. Marqué du N couronné. Un feuillet est abîmé.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #364

    “De voordracht”. Een modern bronzen beeldje op een marmeren voet.

    "La présentation". Une statuette moderne en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #311
    Meissen

    “Twee putto op dolfijn”. Een groep van meerkleurig porselein in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    "Deux putto sur dauphin". Un groupe de porcelaine multicolore de style baroque. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #13
    Hoechst

    “Diana met pauw”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Diane au paon". Figurine de porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #247

    Een ronde schotel van blauw en wit Delfts aardewerk.

    Plat rond en faïence de Delft bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. Ø 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #467

    “De hand van Rodin”. Een gipsen beeld naar de bekende voorstelling.

    "La Main de Rodin". Une statue en plâtre d'après l’oeuvre bien connue.
    No longer available
    Dim. H:26cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #642

    Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.

    Lot de sept tirelires en faïence et étain.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #39
    Jean Baptiste Joseph Wynantz

    Drie zichten op Gent, aquarel op papier. Uit een grote collectie stadsgezichten van Gent. Allen gesigneerd en gedateerd 1819; 1820 & 1829.

    Trois vues de Gand, aquarelle sur papier. Partie d’une grande partie de vues de Gand. Tous signés et datés 1819 ; 1820 & 1829.
    No longer available
    Dim. 17 x 25 cm, 25 x 38 cm & 25 x 38 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #396

    Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.

    Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.
    No longer available
    Dim. 220 x 118 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #651

    Twee messingen koetslantaarns. Bijgevoegd een klein messingen wand-olielampje.

    Deux lanternes de carrosse en laiton. Nous joignons une petite lampe à huile murale en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 43 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #29
    H. De Wit

    “Dorpszicht” & “Watermolen”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.

    "Vue village" & "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #362

    Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.

    Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 11 x 16,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More