Similar lots by type
-
#236
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
A late 19th century adjustable free-standing mirror. -
#375
Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.
A beveled mirror with an art-deco carved wooden frame. -
#151Solex
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
A vintage Solex moped with a gasoline engine, labeled "Velosolex" and Brown saddle. Model 1700, from the mid-1960s. -
#353
Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
A lot of 2 vintage colored glass paste bowls. -
#348Werner Nagel Nagel BMF
“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
"Orion" STOFF Nagel BMF Candleholder. A vintage design chrome-plated candleholder with 7 light points, designed by Werner Nagel for BMF. -
#387
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
An antique tobacco tin, Vieil-Anvers, Cachet bleu for Verellen fréres & Co. Circa 1920. -
#341Flavio Poli
Een facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
A faceted vase, Murano Sommerso by Flavio Poli in green and yellow. -
#399
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge. -
#249Knoc-art
“Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.
"Musical notes," a modernist work in enameled steel marked Knoc-art. -
#322
Een spiegel in vergulde kader.
A mirror in a gilt frame. -
#183
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
A kidney-shaped dressing table with 7 drawers and 3 mirrors, veneered wood with inlay. On casters. -
#186
Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.
A vintage coffee table with a cut glass top and 4 legs in tempered plexiglass with a marble ball in the center. Small chip on the top. -
#136Philippe Starck Aleph
"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
"Olly Tango". A lot of 6 design chairs with chrome metal tube structure and white lacquered plywood shell. Stamped at the bottom: Tango / Aleph, Made in Italy. Designed by Philippe Starck in 1994, for Aleph / Italy. Some paint flakes present. -
#227
Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.
An oval side table in gilt wood with glass top, Louis XVI style. -
#383
Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
A birdcage in the style of an antique model. -
#104Deknudt
Een vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
A vintage cut mirror with a wooden frame and gilded ornamental details. Marked with label "Deknudt". -
#237
Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
A bronze inkwell composed of a Putto on a shell with a glass ink pot. -
#256
Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
A set of 2 veneer chest of drawers, one with glass top. -
#335Meccano, Marklin
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
A large vintage airplane in metal and fabric, Meccano and Marklin. -
#89
Een oude spiegel in deels vergulde kader.
An antique mirror in a partially gilded frame. -
#193Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
A wooden vintage Mid-Century design sideboard. 3 doors and 4 drawers with chrome metal handles and legs. Designed by Alfred Hendrickx for Belform. Signs of wear present. -
#125Gaetano Sciolari
Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
A vintage chandelier in chromed metal, 18 light points, Gaetano Sciolari for S.A. Boulanger. Mid-1960s. -
#204
Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
A mirror with a gilded frame in a Baroque style. -
#196
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
A 19th-century solid wood display cabinet with 4 doors and 1 drawer, sculpted ornament on the top.
Other lots in this auction
-
#246Dynamobel
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.Place a bid ›Estimate: € 160 / 180 -
#267Wim FlandersPeriod: °1943
Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
An aluminum racing bike, Flanders Stelvio, gray, size 46, 24 speeds. -
#313
Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.
An amber glass basket with a cast iron handle decorated with flowers. Marked "Belgique". -
#188
Een massief houten antiek schoolbankje.
A solid wooden antique school bench. -
#300
Een 18 kt geelgouden ring met filigraanwerk bezet met een citrine van +- 15 ct.
An 18 kt yellow gold ring with filigree work set with a citrine of approximately 15 ct. -
#264
Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.
A large mirror in Napoleon III style with a wooden ornate frame and grapevines in relief. -
#172
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
"The redemption", marouflaged work from the 19th century in luxurious gilded frame. -
#198
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
A solid oak secretary desk with 4 drawers. -
#395
Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
A solid oak console table with 2 levels. -
#96
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
A French-style vintage nest of tables with marble top and brass frame. -
#87Wiskemann
Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
A lot of various Wiskemann cutlery, comprising 17 spoons, 17 forks, and 12 knives. Includes a round serving dish. All marked. -
#377
Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
A lot of 2 Canton plates in Chinese porcelain.