#540Tien langspeelplaten. *Prospect 21e Siècle, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), Frankrijk 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), Frankrijk 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), Frankrijk 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), Frankrijk 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), Frankrijk 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), Frankrijk 1968. “Apolcalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), Frankrijk 1970. Walter Carl(..)
Ten vinyl records. *Prospect 21st Century, “Visions Cosmiques, Jean Guillou” (Philips 835 890 DSY Stereo), France 1969. “Xenakis et al” (Philips 836 897 DSY), France 1969. “Ivo Malec” (Philips 836891 DSY), France 1969. “François Bayle” (Philips 836 895 DSY), France 1968. “Le Voyage” (Philips 836 899 DSY), France 1967. “Musique Electronique Norvégienne” (Philips 836 896 DSY), France 1968. “Apocalypse de Jean Vol 1, Vol 2 & Vol 3” (Philips 6521 001), France 1970. Walter Carlos and others, "Electro(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#131Clara Juan“Klein meisje op stoel”. Beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
"Little girl on chair." Sculpture in dark patinated bronze. Signed.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 250 / 350 -
#259Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Nice”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
"Nice." A painting, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#701BruderEen groot wollen tapijt, verso gemerkt.
#338Een vintage Wilesco stoommachine.
A vintage Wilesco steam engine.No longer availableDim. h 31 x 23 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#286Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
#159“De Brief”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.Oude toeschrijving aan Frans I van Mieris.
"The Letter". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Formerly attributed to Frans I van Mieris.No longer availableDim. 29 x 25 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#435Twaalf gekleurde wijnglazen glazen van Boheems glas.
Twelve colored wine glasses of Bohemian glass.No longer availableDim. H: 22 cmEstimate: € 60 / 100