Een zilveren handtasje met maliën, floraal gedecoreerde beugels en dennenappel sluiting, begin 20e eeuw. Bijgevoegd zilveren sigarettendoosje.
A silver purse with chainmail, floral decorated handles, and pine cone closure, early 20th century. Includes a silver cigarette case. -
#574Emmanuel Nepomucéne De GhendtPeriod: 1738-1815
#590
Sixteen long-playing records. Various "Chansons de nos 20 ans". Cora Vaucaire. Francoise Hardy. Jacques Dutronc. France Gall. Jean Ferrat (4x). Juliette Gréco. Gerard Manset (2x), Marc Aryan. Serge Reggiani (3x).Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#404
Een massief houtgesculpteerde ornament in de vorm van een bloemenvaas. Goud en ecru beschilderd.
A solid wood-carved ornament in the shape of a flower vase. Painted in gold and ecru. -
#516Ron Arad Kartell
#63
Een meerkleurig marmeren Art Deco bureaugarnituur.
A multi-colored marble Art Deco desk set. -
#551
Een polychroom decoratief hout gesculpteerde beeldenreeks op sokkel. Voorstelling met 14 diverse figuren in ceremoniële optocht, vermoedelijk Bali/Indonesië.
A polychrome decorative wood carved statue series on pedestal. Depicting 14 various figures in ceremonial procession, presumably Bali/Indonesia. -
#632Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Hoevezicht”. Een ets op papier. Onder buiten de plaat gesigneerd en genummerd 62/150, met opschrift.
"How view". An etching on paper. Signed and numbered 62/150 outside the plate, with inscription. -
#635
#14Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Winterzicht met knotwilg aan het water”. Olieverf op paneel, gesigneerd L. Jordaens.
#74Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd.
"Flower still life". A painting, oil on canvas, signed and dated at the bottom.