Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepatineerde metalen paardenkop
Een gepatineerde metalen paardenkop

Een gepatineerde metalen paardenkop.

Une tête de cheval en métal patiné.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2004210101.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #101
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #337
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurloze en één groen gedubbeld. De tweede met schilfer onderaan de voet. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal taillé, un incolore et un vert doublé. Le second avec des paillettes au bas de la base. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #72
    J. M. Bach

    “Vrouw met mand in een landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Femme au panier dans un paysage . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 31 x 49 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #171
    S. Ferraro

    Een grote porseleinen vaas met blauw op zwart decor van zink, kobalt en titanium. Onderaan gesigneerd.

    Grand vase en porcelaine à décor bleu sur noir de zinc, cobalt et titane. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 55 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #239
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van André Van den Sande”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    Portrait d'André Van den Sande . Huile sur toile. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een kersenhouten salontafel met twee laden en het blad versierd met fruithouten inlegwerk.

    Une table basse en bois de cerisier avec deux tiroirs et le plateau décoré de marqueterie de bois fruitier.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 x 105 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #465
    Jan Cox
    Period: 1919 - 1980

    Een ets. Gesigneerd, gedateerd ‘62 en genummerd 6/10. Met begeleidende uitgave over de kunstenaar.

    Une eau-forte. Signée, datée 62 et numérotée 6/10. Avec carnet d'accompagnement sur l'artiste.
    No longer available
    Dim. 38 x 38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #464

    Een studiecollage. Draagt handtekening.

    Un collage d'étude. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 1200
  • #214
    André Van den Sande
    Period: 1910 - 1996

    “Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #568
    Hichozan

    Een set van 6 kopjes en schoteltjes van Arita-porselein versierd met figuren. Gemerkt. Edo.

    Un ensemble de 6 tasses et soucoupes en porcelaine Arita décorées de personnages. Marqué. Edo.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 13,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #329

    “Veer”. Een gravure. Gemonogrammeerd ‘L.F.’ en genummerd 1/2 buiten de plaat en met opdracht.

    Plume . Une gravure. Monogrammé L.F. et numéroté 1/2 à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 20 x 8 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #18
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.

    Un vase en double cristal vert taillé. Marqué en bas. Eclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #397

    “Kabuki Cow”. Een beeld van meerkleurig kunststof uit de reeks ‘Cow Parade’ naar het gelijknamige kunstproject. Ontwerp van Masaki Kawahara, Tokio 2004.

    Kabuki Cow . Une sculpture en plastique multicolore de la série Cow Parade d'après le projet artistique du même nom. Conçu par Masaki Kawahara, Tokyo 2004.
    No longer available
    Dim. 21 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More