Similar lots by type
-
#637
“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
”Tambour”. Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80/120 -
#659
Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500 -
#678
Een groep en een heiligenbeeldje van steengoed, waarbij het tweede op houten sokkeltje.
Un groupe et une statue de Saint en faïence, le deuxième sur socle en bois.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50/80 -
#148
“Madonna met kind”. Een gipsen voorontwerp voor een houten beeldhouwwerk. Antwerpen, XIXe eeuw. Gebruikt als gevelversiering. Hoofd van Christus manco.
”Vierge à l’Enfant”. Un projet de statue en bois fait en plâtre. Anvers, XIXème siècle. Utilisation comme décoration de façade.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#603
Een paar fluitspelers van rood- en goudgepatineerd hout met gekleurde glazen versieringen. Birmaans werk.
Une paire de joueurs de flûte en bois à patine rouge et dorée, décorations en verre de couleurs. Travail de Birmanie.No longer availableDim. 71 x 50 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#231Jos De DeckerPeriod: 1912-2000
“Moeder en kind”. Een stenen beeld. Onderaan gesigneerd.
”Mere et enfant”. Une statue en pierre. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 53 cm; h: 36 cmEstimate: € 1200/1400 -
#378
“Staand naakt”. Een bronzen beeldje.
”Nu debout”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#761
Een gebeeldhouwd houten beeld. Kuba, D.R. Congo.
Une statue en bois sculpté. Kuba, Congo.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 80/120 -
#641
“Amor, een jardinière torsend”. Een bronzen beeld. Frankrijk, eind XIXe eeuw.
”Amor, une jardinière”. Une statue en bronze. France, fin XIXème siècle.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 2600/2800 -
#213
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#221
“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300/500 -
#228
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#437
Een lot diertjes van porselein en biscuit, bestaande uit twee uilen, twee vissen met deksel en drie olifanten.
Un lot de petits animaux en porcelaine et biscuit, comprenant deux hiboux, deux poissons avec couvercle et trois éléphants.No longer availableDim. h: 9 - 21 cmEstimate: € 30/50 -
#623Casper D.
“Zuid-Afrikaans stamhoofd”. Een buste. Gesigneerd en genummerd 265/300.
”Chef de tribu sud-africain”. Un buste. Signé et numéroté 265/300.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#308
Een albasten jongevrouwenbuste. Achteraan gesigneerd. Klein letsel achteraan.
Un buste de jeune femme en albâtre. Signature au dos. Petit dégât au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#503
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 80/100 -
#244
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#191A. Gaudez
“Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
”Mignon”. une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450/550 -
#617
Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.
Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#765
Een gebeeldhouwd houten stoeltje. Kuba, D.R. Congo.
Une chaise en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo .No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#117
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Van de Kerckhove. Gegoten bij Delhove te Brussel.
Un buste féminin en bronze à patine d’après une oeuvre par Van de Kerckhove. Coulé par Delhove à Bruxelles.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150/240
Other lots in this auction
-
#385
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300/400 -
#896Pieter Goos
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Twee deels ingekleurde kaarten van omstreeks 1670.
“Pascaarte van Engelant, van't voorlant tot Blakeney waer in te sien is de mont van de Teemse ; Rivier van London.” & “Pascaerte vande Bocht van Vranckryck, Biscayen, en Galissen, tusschen Heysant en C. de Finisterre.” Deux cartes partiellement colorées, vers 1670.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#136
Een buffet met twee deuren en twee laden. Lodewijk XV-stijl.
Un buffet à deux portes et deux tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. H. 102 x 123 x 53,5 cmEstimate: € 100/120 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 194 x 140 cmEstimate: € 40/60 -
#558
Een balustervaas en een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen. Omstreeks 1900. De balustervaas op houten sokkel,
Un vase balustre en un pot à couvercle en porcelaine de Chine, décoration de pivoines polychromes. +- 1900.No longer availableDim. h: 85 & 32 cmEstimate: € 200/300 -
#273
Een lampenvoet van albast in de vorm van een vasque.
Un pied de lampe sous forme de vasque en albâtre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/60 -
#597
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de personnages.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 150/160 -
#421
Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.
Trois lampes en cuivre, dont une avec cape en verre.No longer availableDim. h: 20 - 44 cmEstimate: € 60/80 -
#668Boucart, Paris
Een banjobarometer in mahoniehouten kast. XIXe eeuw.
Un baromètre banjo dans une armoire en acajou. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 120/280 -
#748
17 boeken. Meubelstijlen, glaskunst, geschiedenis e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. Zeer goede staat, met stofwikkel en huls. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Zeer goede staat, met stofwikkel. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. En 14 andere.
17 livres en relation avec des styles de meubles, verrerie et histoire e.d. Luc Engen. “Het Glas in België”. Ed. Mercatorfonds 1989. En très bon état, avec protection anti-poussières et enveloppe. Dominique Marechal. “Meesterwerken van de Brugse Edelsmeedkunst”. Ed. Stichting Kunstboek 1993. Très bon état. Avec protection anti-poussières. Francis J.B. Watson. “Le Meuble Louis XVI”. Ed. Les Beaux Arts, Paris 1963. Et 14 autres.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#888
Een cakeschaal van meerkleurig en verguld porselein met bijpassend mes, versierd met een bloemendecor. We voegen er een aardewerken pudding-/cakevorm aan toe.
Un plat à cake en porcelaine polychrome et dorée avec couteau assorti, décoration de fleurs. Nous ajoutons un moule à cake ou pudding.No longer availableDim. l: 38 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#448Gibson & Sons
Twee Engels aardewerken theekoppen met schoteltjes, versierd met verguld decor “Greek border” op zwarte fond.
Deux tasses à thé en faïence anglaise avec sous-tasses, décor “Greek Border” doré sur fond noir.No longer availableDim. Ø: 10 & 18 cmEstimate: € 25/45