Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.

Een gepolierd stuk van een gefossiliseerde boomstam.

Partie polie d’un arbuste fossilisé.
Dim. l: 44 cm
SKU: 1904160731.
Category: Mineraal.
Auction day: 20 April 2016 19:00
Catalogue #731
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #737

    Een grote fractie bergkristal.

    Une grande pièce de cristal de roche.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #617

    Een groot stuk bergkristal.

    Grande pièce de cristal de roche.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #713

    Een lot van drie mineralen, waaronder calciet.

    Lot de trois minéraux dont calcite.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140

Other lots in this auction

  • #428

    Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en cinq glazen kapjes.

    Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et cinq abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. Ø: 95 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #302

    Een Oude Russische icoon.

    Icône russe ancienne.
    No longer available
    Dim. 27 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #141

    Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.

    Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #316

    Een bergère van donker gepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met beige fluweel.

    Bergère en noyer foncé de style Louis XVI. Garniture en velours beige.
    No longer available
    Dim. H 89 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #72
    Lucien Van de Velde
    Period: 1910 - 1997

    “Stilleven met appels, peren en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes, poires et noix”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #133
    Limoges

    Een terrine en een siervaas van monochroom wit porselein. Gemerkt.

    Terrine et vase en porcelaine blanche monochrome. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #284
    Jules Vuylsteke

    “Konijn op een kerkstoel”. Houtskool op papier. Gesigneerd. We voegen er een litho met een boerenpaard aan toe, gesigneerd en genummerd 20/50 buiten de plaat (30 x 37 cm).

    “Lapin sur une chaise d’église”. Fusain sur papier. Signé. Nous ajoutons une litho représentant un cheval de trait, signée et numérotée 20/50 hors planche (30 x 37 cm).
    No longer available
    Dim. 72 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #29

    Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.

    Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #780

    Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.

    Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #452
    Bisardi

    “Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.

    “Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 26 x 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #772
    Felicien Rops

    “Naaiende dame”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    “Femme à l’ouvrage”. Eau-forte. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 27,5 x 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #793

    Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.

    Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More