Similar lots by type
-
#713Een lot van drie mineralen, waaronder calciet.
Lot de trois minéraux dont calcite.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#617Een groot stuk bergkristal.
Grande pièce de cristal de roche.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 120 / 140 -
#737Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120 / 140
Other lots in this auction
-
#228Twee meisjes. Bronzen groep.
Deux filles. Groupe en bronze.No longer availableDim. H.69 cmEstimate: € 300 / 400 -
#480Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#786Een Chinese televisiekast van gelakt hout, versierd met een decor van bloemen.
Armoire à télévision chinoise en bois laqué décoré de fleurs.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#419Een paar marines. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de marines. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 9 x 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#338DelheidEen zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#188J.E. Colombier (?)Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100 / 150 -
#100Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en citrine met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de citrines ayant un poids totale de ± 3 ct.No longer availableDim. 13,40 gEstimate: € 2500 / 3000 -
#593Victor Vasarely“Geometrische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 103/175.
“Composition géométrique”. Litho. Signée et numérotée 103/175 hors planche.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 150 / 200 -
#788ThonetEen kuipfauteuil van stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit en rug. Tijdperk art nouveau. Gemerkt.
Siège baquet en hêtre courbé aux siège et dossier cannés. Epoque art nouveau. Avec marque.No longer availableDim. ThonnetEstimate: € 120 / 150 -
#39A. DuboisEen art deco vaas van aardewerk versierd met reigers.
Vase art déco en faïence à décor de hérons.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#574Pol Mara“Compositie met vrouw”. Litho. Gesigneerd en genummerd 268/325 buiten de plaat.
“Composition avec femme”. Litho. Signée et numérotée 268/325 hors planche.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 150

