Similar lots by type
-
#713
Een lot van drie mineralen, waaronder calciet.
Lot de trois minéraux dont calcite.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#617
Een groot stuk bergkristal.
Grande pièce de cristal de roche.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 120/140 -
#737
Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#251Mappin & Webb
Een zilveren coupe op hoge voet met opengewerkte rand en basis. Londense keuren en gemerkt.
Coupe en argent sur haut pied ajouré au bord et à la base. Poinçons de Londres.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#71
Een lot van vier diverse hoeden en een stola.
Lot de quatre chapeaux et une étole.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250/350 -
#117
Een hoorn met zilveren mondstuk en monturen. Engels werk, XIXe eeuw.
Corne aux montures en argent. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#586
Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#330
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/450 -
#126
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#118
Een reliëf van gesculpteerd albast met een religieuze scène. Mechelen, XVIIe eeuw.
Relief en albâtre sculpté représentant une scène religieuse. Malines, XVIIe siècle.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 500/600 -
#184Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 244 x 165 cmEstimate: € 80/120 -
#583
Een antieke Joods-Marokkaanse huwelijksgordel.
Ceinture de mariage ancienne judéo-marocaine.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#93
Een avondtasje met een zilveren montuur. 800‰.
Sac de soir à monture en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#646
Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200/300