Similar lots by type
-
#483Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#115
“Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.
"Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.No longer availableDim. 60 cm x 33 cmEstimate: € 200 / 220 -
#438Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 140 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953
“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#504
Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Ecrin du Bouddha en grès.No longer availableDim. h: 59 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#218Ardessa Spain
Een onklaar gemaakt .45 cal. percussiewapen.
Un cal .45 désactivé. Arme à percussion.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#589Frédéric
“Dances dans l’éspaces bleu”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
"Danses dans l'espace bleu". Huile sur toile. Signée et datée 1974 au verso.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139
“Herders met schaapskudde”. Olieverf op doek. Restant van handtekening links onderaan. Toeschrijving op de verso Jacques Snyder/ Jacques d’Arthois?
« Bergers avec des troupeaux de moutons ». Huile sur toile. Reste de signature en bas à gauche. Attribution au verso Jacques Snyder/ Jacques d'Arthois ?No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#193
Twee kleine massieve bronzen beeldjes van een gehurkte oudere man en vrouw in XVIIIde eeuwse klederdracht. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en bronze massif d'un homme et d'une femme âgés accroupis en costume du 18ème siècle. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 13,5Estimate: € 100 / 120 -
#148Henri GodetPeriod: 1863 - 1937
“Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.
« Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420 / 500 -
#594
Een paar Perzische gouacheschilderingen op zijde.
Une paire de gouaches persanes sur soie.No longer availableDim. 19,5 x 11 & 18,5 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Pêcheurs sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé illisible.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#349
Een Duits theeserviesje met blauw decor en zilver. Compleet voor zes personen.
Un service à thé allemand avec décoration bleue et de l'argent. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#392Reinauts
“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#340
Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.
Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 45 / 65 -
#351Val Saint Lambert
Een havik en een presse-papier van geslepen kleurloos kristal. We voegen er een schelpje van St. Louis aan toe.
Un faucon et un presse-papiers en cristal incolore taillé. On y ajoute une coquille de Saint Louis.No longer availableDim. H: 5-18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#55De Block
“Stilleven met messingen waterketel”. & “Stilleven met porselein en koffiemolen” Beide gesigneerd.
"Nature morte à la bouilloire en laiton". & « Nature morte à la porcelaine et au moulin à café » Tous deux signés.No longer availableDim. 40 cm x 50 cmEstimate: € 80 / 100