Similar lots by type
-
#181
Een driedelig kloktel van groen marmer en brons, de pendule versierd met twee classicistische bronzen beeldjes en de cassolettes in de vorm van siervazen.
Une horloge en trois parties en marbre vert et bronze, la pendule ornée de deux statues classiques en bronze et les cassolettes en forme de vases décoratifs.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 1200/1400 -
#317
Een vierdelig bureaustel van zwart marmer, bestaande uit een inktstelletje, een brievenopener, een vloeiblok en een asbak.
Un ensemble de bureau en marbre noir quatre pièces, composé d'un encrier, d'un coupe-papier, d'un buvard et d'un cendrier.No longer availableDim. b: 13 - 24 cmEstimate: € 35/45 -
#178
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/150 -
#61
Een arduinen schouwpendule. Tijdperk Napoleon III. Beschadigingen. Met slinger en sleutel.
Une pendule en pierre bleue. Epoque Napoléon III. Dégâts. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#566
Een handgeknoopte Oosterse wollen kelim.
Un kilim oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 347 x 251 cmEstimate: € 120/200 -
#238JRO Globus
Een vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#58
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableDim. 16 en 14 cmEstimate: € 60/80 -
#694Bernard Charoy
“Moeder en dochter”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Mère et fille. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#98Hildebert
“Mijnwerker”. Gepatineerd gips. Gesigneerd.
Mineur. Plâtre patiné. Signé.No longer availableDim. 48 x 44 cmEstimate: € 60/80 -
#189J. Hissing
“Het graanbinden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
La reliure des gerbes. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#156
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300/400 -
#445
Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#654Barbie
Silken flame 1962. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Flamme de soie 1962. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#231G. Toleb
“Zittend naakt met kind in de schouder”. Een bronzen groepje. Gesigneerd.
Nu assis avec enfant à l'épaule. Un groupe en bronze. Signé.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 320/360 -
#113
Een zwartgelakt perenhouten kolompendule met bronsbeslag. Enige slijtage.
Une pendule de cheminée à colonnes en poirier laqué noir avec garnitures en bronze. Quelques usures.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#284Victoria Naï(?)
“Portret van ABBA-zangeres Agnetha”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd Parijs ‘77.
Portrait de la chanteuse d’ABBA, Agnetha. Pastel sur papier. Signé et daté Paris '77.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 35/40