#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
#131Een beeldje van een tijger in zamak, gemerkt Scali.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#94Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.
An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.No longer availableOnline onlyDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#110Een lot van vier biersteinen. Waaronder één van gegoten glas.
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
#54Stolze HermanovaEen art-deco schaal, Stolze Hermanova, in amber glas.
#71Een lot van 15 Chinese schaaltjes en kommetjes.
#121Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
#34Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 5 / 10