Other lots in this auction
-
#123Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#6Een Chinees porseleinen cilindervaas, famille rose decor met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain cylindrical vase, famille rose decoration with butterflies in the design. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24,5 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#252Een theepotje van blauw en wit Chinees porselein, binnenin met filter. Minuscuul schilfertje aan de tuit. XIXe eeuw.
A teapot of blue and white Chinese porcelain, inside with filter. Tiny flake on the spout. XIX century.No longer availableOnline onlyDim. H: 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
A set of two 19th-century red copper candlesticks.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een wandlicht met koperen montuur, een knobbelvaasje en een schotel met landschap van blauw en wit aardewerk naar Delfts voorbeeld.
A wall light with a copper frame, a bulbous vase, and a dish with a blue and white landscape made of Delft-inspired earthenware.No longer availableOnline onlyDim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 75 -
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyDim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5 / 10

