Other lots in this auction
-
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#4Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.
A cast iron figurine of a Moorish boy.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#97Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert et al. "Vincent van Gogh, paintings". And Johannes van der Wolk et al. "Vincent van Gogh, drawings". Both Ed. Mercatorfonds 1990. Two volumes in one slipcase. Good condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#223Zeiss IkonEen Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#114National Panasonic“Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.
"Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 11cmEstimate: € 40 / 60 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#101Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#137Een uit kunststof gesculpteerd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.
A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.No longer availableOnline onlyDim. 54 x Ø 50 cmEstimate: € 10 / 20 -
#39Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.
An old handbag with a metal frame and black fabric.No longer availableOnline onlyDim. h 21 x b 24 cmEstimate: € 10 / 15 -
#94Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.
An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.No longer availableOnline onlyDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 40

