#73SatsumaEen Chinees Satsuma vaasje met figuren in het tafereel. Onderaan gemerkt “Made in China”.
#5Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
#242BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
#158Een verzilverd metalen kandelaar met twee lichtarmen.
#119Een paar koperen kandelaars.
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60