Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.

Een gepolijste pijpenkop in imitatie van gevlekt mahoniehout.

A polished pipe bowl imitating mottled mahogany.
191
Estimate: 2025
Catalogue #191
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #244
    Paul Sersté

    Een lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.

    A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #4

    Een gietijzeren beeldje van een Moorse jongen.

    A cast iron figurine of a Moorish boy.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #97

    Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.

    Evert van Uitert et al. "Vincent van Gogh, paintings". And Johannes van der Wolk et al. "Vincent van Gogh, drawings". Both Ed. Mercatorfonds 1990. Two volumes in one slipcase. Good condition.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #223
    Zeiss Ikon

    Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.

    A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10,5 x 11 x 7,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #114
    National Panasonic

    “Panapet”. Een vintage design radio. Onderaan gemerkt.

    "Panapet". A vintage design radio. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #251
    Moustier

    Een siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.

    Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #101

    Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.

    Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #236

    Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.

    Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #137

    Een uit kunststof gesculpteerd bijzettafeltje met rond blad. Afgebeeld Aziatisch decor en figuren.

    A sculptured plastic side table with a round top. Depicted Asian decor and figures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x Ø 50 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #39

    Een oud handtasje met metalen beugel en zwarte stof.

    An old handbag with a metal frame and black fabric.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21 x b 24 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #94

    Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.

    An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More