#760Ronde art deco salontafel van wortelhoutfineer, genre Franck.
#3“Cerabati Wasserbillig”. Een oude messingen reclameplaat.
#119Een zijden chapeau claque en een hoge hoed van mollenvacht in doos.
#510Een metalen designlamp met drie lichtpunten met glazen kappen.
#676Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
#167Riessler & Kessel, AustriaEen lampenvoet/sierstuk van gepolychromeerd porselein met een voorstelling van een octopus en een krab in hoogreliëf.
Une pièce de décoration/pied de lampe en porcelaine polychrome, représentation d’une pieuvre et un crabe en haut-relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#507Een gesculpteerd Afrikaans ivoren borstbeeldje. Begin XXe eeuw.
Un buste en ivoire africaine sculptée. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 8,77 gEstimate: € 1800 / 2000