Eéndeurs spiegelkast van mahonie in Louis-Philippestijl. Omstreeks 1900.
#703
#92
#192Alois Stadlemayr
”Homme et intérieur Renaissance”. Huile sur toile. Signée et “München”.No longer availableDim. 71 x 81 cmEstimate: € 150/200 -
Een Guanyin van monochroom wit porselein in de stijl van het Blanc-de-Chine.
#53
Une pendule de cheminée en porcelaine de Paris polychrome et dorée. Décoration au bas de fleurs en haut-relief, le dessus avec une représentation de l’ange Azraël qui console un berger. Probablement par Jacob Petit. XIXème siècle. Petit dégât sur une des fleurs. Sans clé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300/400 -
Een paar stadsgezichten in de geest van de XIXe eeuw. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
Paire de vues de villes dans le goût du XIXe siècle. Huile sur panneau. Signatures de fantaisie.No longer availableDim. 13 x 17 cmEstimate: € 120/200 -
#493
Een klein schild van een waterschildpad.
#247
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#637
Een Chinees porseleinen buikvaas met een meerkleurig decor van perziken.
#558
#640
Een tuinset van teak, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin en teck, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. tafel: 77 x 180 x 90 cmEstimate: € 260/300