Other lots in this auction
-
#193
Een regulateur in houten kast, versierd met een hoofdje in het opzet. Met slinger en gewichten.
Un régulateur dans un coffret en bois, décoré d'une tête dans le dessus. Avec pendule et poids.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 60 / 100 -
#14Claudio
“Geveltje”. Een houten kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd ‘76. Braziliaanse school.
"Façade". Une œuvre d'art en bois. Signé et daté '76. Ecole brésilienne.No longer availableDim. 42,5 x 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#616
Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#452
“Werkers in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Indisch werk.
"Ouvriers dans un paysage". Huile sur toile. Signée. Travail indien.No longer availableDim. 58 x 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#12E. Braconnier
“Bomen bij een meertje”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Arbres au bord d'un lac. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 54x44cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Etienne Le ComptePeriod: 1931- 2010
“Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.
"Homards". Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 85 / 100 -
#117Maurice Van Reeth
Portretbuste van Felix Timmermans van terracottakleurig plaaster. Gesigneerd.
Portrait de Felix Timmermans en plâtre couleur terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387
Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.
Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.No longer availableDim. H:11-26cmEstimate: € 60 / 100 -
#461
Milieu de table van gegoten glas.
Milieu de table de verre coulé.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261
Drie postzegelalbums: een album met zegels uit het Duitse Saargebied (1920-1932 en 1948-1959), een album “Berlijn” (1958-1985) van de Deutsche Bundespost. Evenals een Lindneralbum met Oostenrijkse zegels (1948-1959)
Trois albums de timbres : un album avec des timbres de la Sarre allemande (1920-1932 et 1948-1959), un album « Berlin » (1958-1985) de la Deutsche Bundespost. Ainsi qu'un album Lindner avec des timbres autrichiens (1948-1959)No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#105
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#576
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 284x240cmEstimate: € 80 / 120