Similar lots by type
-
#473Een lot van drie Afrikaanse maskers van gesculpteerd en gepolychromeerd hout
Trois masques africains en bois sculpté et polychromé.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#308Een paar bronzen wandornamenten in de vorm van Afrikaanse hoofden.
Paire d’ornements en bronze en forme de têtes africaines.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642Een houten Afrikaans masker. Bembe, Democratische Republiek Congo.
Masque en bois sculpté. Bembe, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Een ‘Batak’ zwaard met houten schede. Indonesië.
Sabre “Batak” à fourreau en bois. Indonésie.No longer availableDim. L 75 cmEstimate: € 120 / 160 -
#632Een lot van vier klosjes. Ivoorkust.
Lot de quatre bobines. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 90 / 120 -
#680Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
Masque en bois. Dogon Kanaha, Mali.No longer availableDim. H 107 cmEstimate: € 120 / 160 -
#487Een lot van zes verschillende Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout.
Six statuettes africaines diverses en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#662Een lot van twee Afrikaanse beeldjes. Bakongo, Angola of Democratische Republiek Congo.
Lot e deux statuettes africaines. Bakongo, Angola ou République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 35 en 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#652Een houten Afrikaans beeldje. Teke, Democratische Republiek Congo.
Statuette en bois sculpté. Teké, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. H 34 cmEstimate: € 60 / 90 -
#660Een Afrikaanse reliekschrijn met schedels en schelpen. Bakota, Gabon.
Reliquaire africain avec crânes et coquilles. Bakota, Gabon.No longer availableDim. H 55 cmEstimate: € 129 / 160
Other lots in this auction
-
#504Pol Marijnissen“De vernissage”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le vernissage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#703Dinky Toys“Field Artillery Tractor” met “Trailer 25 PR Gun” & “25 PR Gun”. Een miniatuur legervoertuig met kanon en trailer. Resp. genummerd 688 en 686.
“Field Artillery Tractor” avec “Trailer 25 PR Gun” et “25 PR Gun”. Voiture militaire miniature avec trailer et canon. Resp. n° 688 et 686.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#736Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260 / 280 -
#508Lesney “Matchbox”Vijf schaalmodellen van eind de jaren ‘60. In zeer goede staat en in originele doosjes:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.
Cinq voitures miniatures des années 60. En très bon état et dans les boîtes d’origine:- No. 40 Hay trailer.- No. 44 Refrigerator truck.- No. 58 DAF Girder truck.- No. 70 Grit-spreading truck.- No. 72 Standard JEEP.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#485Tag HeuerEen roestvrij stalen automatische herenhorloge met lederen band.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#463Vijf diverse metaalbouwdozen. Vier maal Temsi en een oude “Robbedoes aan de bouw”.
Cinq boîtes de construction en métal. Quatre de la marque Temsi et une vieille boîte “Robbedoes aan de bouw”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#147Fazant van zamak op zwarte marmeren sokkel. Art deco.
Faisan en régule sur socle en marbre noir. Art déco.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#404Armstoel van getorst eikenhout. Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne torsadé. Style Louis XIII.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#361Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#299K.L. Van Meers“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#648Een lot van zeven bouwpakketten voor miniatuurauto’s.
Lot de sept paquets de construction de voitures miniatures.No longer availableEstimate: € 35 / 40 -
#348MonikaEen accordeon in draagtas.
Accordéon dans son étui.No longer availableEstimate: € 100 / 140

