Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesatineerde kleurloze schenkkan.

Een gesatineerde kleurloze schenkkan.

Une verseuse incolore satinée.
Dim. h: 22 cm
SKU: 2509180753.
Category: Glaswerk.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #753
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #153

    Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.

    Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #61

    Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.

    Trois cloches en verre et socles en bois, et trois statues saintes en biscuit polychrome et un crucifix en cuivre argenté et bois noir laqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #470

    Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.

    Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #389

    Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.

    Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21
    Murano

    Een staande clown met accordeon van meerkleurig glaspasta. Enkele beschadigingen.

    Un clown debout jouant l’accordéon en pâte de verre polychrome. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #383

    Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.

    Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #445

    Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.

    Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #789

    Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.

    Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 13 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #388

    Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.

    Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.
    No longer available
    Dim. h: 35 & 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #28

    Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.

    Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #764

    Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.

    Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.

    Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #450

    Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.

    Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #465

    Een art deco vaas van groen glas.

    Un vase Art Déco en verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 26 / 30
  • #382

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.

    Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #739
    Vincennes, France

    twee kopjes en een suikerpotje van meerkleurig porselein op een serveerblad in de geest van Sèvres. Gedecoreerd met bloemen en met vlinders als oor. Onderaan gemerkt. Eén bloemetje licht beschadigd.

    Deux tasses et un sucrier en porcelaine polychrome sur un plateau dans l’esprit de Sèvres. Décoration de fleurs, papillons comme anses. Marque sous la base. Une fleur avec dégâts légers.
    No longer available
    Dim. 25 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #360

    Een zeshoekige hanger van verzilverd metaal met zilveren belletjes. Oosters werk. De ketting is toegevoegd en van koper.

    Un pendentif de forme hexagonal en métal argenté avec des clochettes en argent. travail oriental. La chaîne est en cuivre, un ajout.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #366

    Een Kaukasisch wollen tapijt.

    Un tapis Caucase en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 190 x 125 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #392

    Een paar Engelse theepotten van verzilverd metaal, waarbij één met een bloem op het deksel en de andere met een vrucht. De tweede met twee beschadigde pootjes.

    Deux théières anglaises en métal argenté, dont une avec une fleur sur le couvercle, et l’autre avec un fruit. La deuxième a deux pieds endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 12 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #565

    “Oude man met kalebas en zwijntje”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw.

    ”Vieil homme à la gourde et porcelet”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #2

    “Deinse”. Een oude stadskaart toegeschreven aan Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Een topografische prent, met de hand ingekleurd (16 x 23 cm).

    ”Deinze”. Une ancienne carte attribuée à Blaeu (15 x 23 cm). “Everghem”. Une image mise en couleurs à la main (16 x 23 cm).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #5
    Isabel Marant

    Twee halssnoeren en een paar oorbellen van verzilverd metaal.

    Deux colliers et une paire de boucles d’oreilles en métal argenté.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 30
  • #149
    Albert Franciscus Embrechts

    “Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122

    Een oude muziekdoos met een mogelijk wassen kruisbeeld achter glas.

    Une ancienne boîte à musique à crucifix (probablement) en cire derrière verre.
    No longer available
    Dim. 55 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #314

    “Zittende vrouw op een rots”. Aquarel op papier. Apocrief gesigneerd.

    ”Femme assise sur un rocher”. Aquarelle sur papier. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 26 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #391

    “Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Een uitgave met reproducties en begeleidende teksten in een map. Ed. Gossens. Brussel, 1947.

    “Oorlog en bezetting gezien door Oscar Liedel”. Une édition aux reproductions et textes dans une farde. Ed. Gossens. Bruxelles, 1947.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 65
  • #666

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More