Similar lots by type
-
#599
Een 19e eeuws Chinees handgeknoopt tapijt in bruintinten.
A 19th-century Chinese hand-knotted carpet in shades of brown. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#682
3 handgeknoopte Bochara tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Bokhara carpets. -
#185Alexandre Ouline
‘Athlète Marin’, een bronzen beeld met een groene patina. Getekend “Ouline” met inscriptie ‘Bronze’. Met een groen marmeren voetstuk.
"Athlete Marin", a bronze sculpture with a green patina. Signed Ouline with inscription 'Bronze'. With a green marble pedestal. -
#265Boch Frères Keramis
Een paar aardewerken vazen met rozen versierd in reliëf. Circa 1870.
A pair of earthenware vases with rose decoration in relief. Circa 1870. -
#456
Een rond houten Art Deco bijzettafeltje, met 4 uitschuifbare kwarttafeltjes.
A round wooden Art Deco side table, with 4 sliding quarter tables. -
#476
Een midcentury sideboard/barmeubel in pallisanderfineer op chrome poten. Eén deur en drie laden. Kleine schade aan de hoek links achter.
A midcentury sideboard/bar cabinet in rosewood veneer on chrome legs. One door and three drawers. Slight damage to the back left corner. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#693
Een lot hotelzilver gemerkt ‘Cama’ bestaande uit 3 schalen, 3 deksels met afneembare hefknop (slechts één knop aanwezig), een sauskom en een terrine.
-
#548
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#594
Een lot van 16 stuks verzilverd metaal bestaande uit serveerschalen, schotels en terrines.
-
#553Urbano / Ugo ZaccagniniPeriod: 1868-1937
“Onsterfelijken”. Een lot van 2 Italiaans polyrchoom aardewerken beelden in Ming stijl, als lampvoet met gestoffeerde kap, circa 1940.
"Immortals." A lot of 2 Italian polychrome earthenware statues in Ming style, as a lamp base with upholstered shade, circa 1940. -
#625Gils
Een vintage treinenset, ca 1950, van het merk Gils, op ambachtelijke wijze gefabriceerd in familiale kring te Jupille. O-spoor. In originele doos met nog extra spoordelen.
A vintage train set, circa 1950, by the brand Gils, handcrafted in a family setting in Jupille. O-gauge. In original box with additional track pieces. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#626A. Moreau
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
"‘Brother and Sister’, a bronze sculpture on a marble pedestal of a boy carrying his little sister, after Moreau." -
#515
Een gesculpteerde en vergulde houten staande Boeddha, Zuid-Oost Azië, op houten sokkel voorstellend een lotusbloem.
A wooden carved gilded standing Buddha, South-East Asia, on wooden base depicting a lotus flower. -
#225Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert bolvaas, groen en kleurloos kristal, Hubert Lega, gedateerd 1992 met certificaat. Een geschenk voor 25 jaar dienst bij Philips.
A Val Saint Lambert round vase, green and colorless crystal, Hubert Lega, dated 1992 with certificate. A gift for 25 years of service at Philips. -
#635
Een kerkelijke hanglamp/olielamp in geel koper. Bovenaan versierd met een kruis.
-
#176
Een chaise-longue op klauwpoten in verguld hout en met rood fluweel bekleed.
A chaise longue on claw feet in gilt wood upholstered in red velvet fabric. -
#286
Een massief eikenhouten tafel met twee verlengstukken en getorste poten.
A solid oak table with two extension leaves and twisted legs. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#568
Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase. -
#656
Een paar Chinese terracotta beeldjes van een duo muzikanten in geknielde zithouding.
A pair of Chinese terracotta figurines of a duo of musicians in a kneeling position.
Other lots in this auction
-
#612Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen pique-fleur met rood in de massa.
A faceted crystal posy holder with red in the mass. -
#87
“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epauletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
"Bicorne Imperial Navy." A hat from the period of Napoleon III accompanied by a set of copper and felt epaulettes with axes and flames. -
#254Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“1e Tableau”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"1st Tableau". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back. -
#451
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
A multicolored Tibetan or Chinese helmet-shaped wedding hat. Decorated with various beads, kopal cabochons, and upholstered lining. On a metal stand. -
#45Bergen Céramique Montoise
Een lot Art Deco polychroom plateelwerk, onderaan gemerkt CM Bergen. Bestaande uit zeshoekige vaas, genummerd 614/156, een asbak genummerd 763/156 en een vide poche genummerd 267/156.
A lot of Art Deco polychrome earthenware, marked CM Bergen at the bottom. Consisting of a hexagonal vase, numbered 614/156, an ashtray numbered 763/156, and a vide poche numbered 267/156. -
#320
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale citrine van 2,53 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
An 18 kt white gold ring set with a central citrine of 2.53 ct. and diamonds weighing approximately 0.38 ct. in total. -
#488
Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
A Chinese porcelain vase decorated with a dragon. -
#686
Een beschilderd houten Chinees krukje, zwart met goudkleurige florale motieven.
A painted wooden Chinese stool, black with gold floral motifs. -
#21Capodimonte
Een vintage porseleinen tafellamp met beeld van een meisje met 2 duiven en gestoffeerde kap. Gemerkt en gelabeld Capodimonte. Onderaan gesigneerd.
A vintage porcelain table lamp featuring a sculpture of a girl with 2 doves and a fabric shade. Marked and labeled Capodimonte. Signed at the bottom. -
#392
Een set hoornen des overvloeds in messing en hoorn.
A set of cornucopia in brass and horn. -
#278
Twee aardewerken borden met bloemendecor. XVIIIde eeuw. Randschade en oude restauratie.
Two earthenware plates with floral decoration. 18th century. Rim damage and old restoration. -
#328
Een oude glazen stolp op houten voet met hierin een gipsen Madonna met kind met het opschrift ‘Notre Dame des Victoires’.
An old glass dome on a wooden base containing a plaster Madonna with child inscribed 'Notre Dame des Victoires'.