Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerd albasten lampenvoet.

Een gesculpteerd albasten lampenvoet.

Un pied de lampe sculpté en albâtre.
Dim. h: 64 cm
SKU: 2903220513.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #513
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #115

    “Engelenkoor”. Een beeld in geglazuurd stenen wandgroep.

    "Chœur des anges". Une sculpture en groupe mural en pierre vernissée.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 33 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #159

    Een houten wandklok met gebeeldhouwde en ingelegde versieringen. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec des décorations sculptées et incrustées. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #161
    Ons Volk

    Ingebonden tijdschriften per halfjaar: 9/2/1947 t.e.m. 28/6/1951 en 3/1/1952 t.e.m. 25/12/1952. Zeer goede staat. Elf volumes. Een mooi sfeerbeeld van de naoorlogse jaren met daarbij stripverhalen van Willy Vandersteen (De Eerste Maanraket, De Staalblauwe Boeddha, Het Gouden Masker, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel enz. Evenals vroeg werk van o.m. Marc Sleen, Pil enz.

    Journaux reliés tous les six mois: 9/2/1947 au 28/6/1951 et 3/1/1952 au 25/12/1952. Très bon état. Onze volumes. Une belle impression des années d'après-guerre avec des bandes dessinées de Willy Vandersteen (La première fusée lunaire, Le Bouddha bleu acier, Le masque d'or, Ridder Gloriant, Tijl Uilenspiegel etc.) ainsi que les premiers travaux de Marc Sleen, Pil etc.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #617

    Een polychrome fruitschaal van Imari porselein met decor van kraanvogels.

    Un bol à fruits en porcelaine polychrome Imari à décor de grues.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    St. Martin

    “Koeien in een weide” & “Ezeltje”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eerste met kleine perforatie.

    « Vaches dans un pré » et « Âne ». Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signées. La première avec une petite perforation.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #549

    “Herderskoppel met kudde bij de stal”. Olieoverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuws.

    "Couple de bergers avec troupeau à l'étable". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 71 cm x 90 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #146

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 97 x 132 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #137
    Val Saint Lambert.

    Een coupe op voet van robijnkleurig gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Coupe sur pied en cristal doublé et taillé couleur rubis. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm Ø: 27 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #383

    Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan

    Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en bas
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #683

    Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.

    Une paire de drageoirs en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #445

    Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

    Paire de tables d'appoint à piètement en palmier patiné or et plateaux ronds en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm Ø 60 cm
    Estimate: € 320 / 380
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More