#498
#251
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
#85Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#474
“Dwaallicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.
”Feu follet”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/100 hors planche.No longer availableDim. 25 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#359
Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#625Zero Halliburton
Een grijze aktetas van aluminium.
#591
Een gestileerd hoofd van wit marmer.
#187
“Evangelist”. Een XVIIe eeuws houten beeld met sporen van de oorspronkelijke polychromie.
“Evangéliste”. Sculpture en bois du XVIIe siècle aux traces de la polychromie d’origine.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/600 -
#361
Een oude Russische bajonet voor een Mosin-Nagant. Gemerkt CA3069.
Une ancienne baïonnette russe pour Mosin-Nagant. Marque CA3069.No longer availableDim. L: 51 cmEstimate: € 60/100 -
#374
“Koppel op ezels”. Litho. Druk. Dieperink, 3/3, Proefdruk. Met inscriptie Lebreton, Corse.
”Couple et ânes”. Une lithographie. Impression. Avec impression Lebreton, Corse.No longer availableDim. 95 x 62 cmEstimate: € 50/100 -
#698
Tête-à-tête en porcelaine à décor chinois sur présentoir (petit dégât). Tchécoslovaquie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#130
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 14,30 gEstimate: € 1200/1400