Similar lots by type
-
#693Val St. Lambert
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
Un pied de lampe en cristal coloré.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 40/50 -
#520
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#489
Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
Lustre sphérique en verre de Venise aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#428
Een albasten siercoupe op voet.
Coupe en albâtre sculpté sur piédouche.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#427
Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.
Pied de lampe vintage en verre jaune et noir.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/100 -
#26
Een hanglantaarn van geslepen glas en verguld messing, versierd met bladeren en bloemenguirlandes.
Lanterne suspendue en verre taillé et laiton doré, décorée de feuilles et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100/120 -
#576
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
Une grande lanterne suspendue en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 100/150 -
#426
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
Lanterne de vestibule en bronze aux verres sphériques.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/300 -
#559
Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
Sac-à-perles en bronze de style Louis XVI aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 120/200 -
#354
Een paar amphipterevormige bronzen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme d'amphipère.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 45/55 -
#443
Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
Une lampe de table moderne en chrome avec un abat-jour en opaline blanche.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#239
Een messingen luchtertje in Lodewijk XVI-stijl met drie bloemvormige kapjes en een centrale vlamvormige coupe.
Petit lustre en laiton de style Louis XVI trois lumières à abat-jour en forme de rose et une coupe centrale en forme de flamme.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 200/240 -
#617
Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 25/35 -
#608
Een paar smeedijzeren wandlampen.
Une paire d'appliques en fer forgé.No longer availableDim. h: 51 cm (m.k.)Estimate: € 20/30 -
#676
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/50 -
#287
Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.
Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 75/100 -
#519
Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#554Lolo Palazzo
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#530
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. h: 75 cm Ø: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#540
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250/280 -
#653
Een wandlamp van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met libellen.
Une applique en verre teinté dans l'esprit Tiffany, décorée de libellules.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#536
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300 -
#376Koperslager D. Desmedt, Baasrode
Een paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
Une paire de lanternes au kérosène en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#621
Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
Une grande lampe de table avec abat-jour chromé sur une boule en plexiglas.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/50
Other lots in this auction
-
#310
Drie verschillende herdenkingsmunten van zilver 925‰. Waaronder Koning Boudewijn 1976 - 1996. 18,75 g. Mathilde en Filip 18,75 g. En levenslijn 1991. 22,95 g.
Trois médailles commémoratives en argent 950/1000 dont Roi Baudouin I 1976-1996 (18,75 g), Mathilde et Filip (18,75 g) et “Levenslijn 1991” (22,95 g).No longer availableDim. 33 mmEstimate: € 80/120 -
#52Frank-Ivo Van Damme
“Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.
“Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.No longer availableDim. 15 x 30 & 23 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#569
Een luchter met een centrale albasten coupe en met drie lichtarmen met glazen roosjes. Begin XXste eeuw.
Un lustre avec un coupé central en albâtre et trois bras lumineux avec des roses en verre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#41
Een lotje van drie kruikjes van steengoed, waarbij twee XVIIIe eeuwse en één bodemvondst uit de middeleeuwen. gerestaureerd.
Un lot de trois cruches en grès, dont deux du XVIIIe siècle et une découverte archéologique du Moyen Âge. Restauré.No longer availableDim. 12,5 & 15,5 cmEstimate: € 80/120 -
#437
Een uit een slagtand gesculpteerde siervaas. Congo, jaren ‘30.
Un vase décoratif sculpté dans une défense. Congo, années 1930.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 75/100 -
#87
Een gesculpteerde albasten lampenvoet.
Un pied de lampe sculpté en albâtre.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 40/50 -
#511
“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Eating man . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. (h: 3,5 cm)Estimate: € 50/60 -
#352
Een 830‰ zilveren kandelaar met vijf lichtpunten. 794 gram bruto.
Un chandelier en argent de 830 ‰ avec cinq points lumineux. 794 grammes bruts.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250/300 -
#76
Een klein gefineerd meubeltje met drie laden en een marmeren blaadje.
Un petit meuble en placage avec trois tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 73 x 43 x 34 cmEstimate: € 40/50 -
#167Waffenfabrik Bern
Een Vetterli grendelgeweer M81. Cal. 10.4 mm.
Une carabine à verrou Vetterli M81. Cal. 10,4 mm.No longer availableDim. l: 132 cmEstimate: € 180/240 -
#542René Marie DujardinPeriod: 1913-2002
Voorstelling met scénes uit het leven van Krishna. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
Représentation avec des scènes de la vie de Krishna. Une peinture sur verre au dos. Signée.No longer availableDim. 60 x 80Estimate: € 180/240 -
#656
Een kom van Imariporselein met opengewerkte rand. Bijgevoegd zes kopjes en en zes kommetjes.
Bol en porcelaine d’Imari avec bord ajouré. Ainsi que six tasses et six petits bols.No longer availableEstimate: € 140/150