#387Val St. LambertEen kristallen lampenvoet met een verguld decor op blauwe fond. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal à décor doré sur fond bleu. Marque.No longer availableDim. h: 38 cm (z.k.)Estimate: € 80 / 100 -
#848Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
#875“Geisha met kind” & “Pioenroos”. Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd, waarbij de eerste van Otamaro.
”Geisha et enfant” & “Rose pivoine”. Deux anciennes gravures sur bois japonaises. Signées, la première par Otamaro.No longer availableDim. 35 x 23 & 38 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#275Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 1,19 gEstimate: € 180 / 250 -
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
#97Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
#877Een antiek gedreven roodkoperen processiekruis.
#661Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#850MärklinLocomotief (3032).
Une locomotive (3032).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#103Van der Heyden, BruxellesEen apothekersweegschaal in vitrine. Bijgevoegd een complete gewichtenset.
Une balance de pharmacie. Avec un ensemble de poids complet. Sous verre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200