Other lots in this auction
-
#425Ger. Stallenberg“Oceaan”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/75 buiten de plaat.
"Océan". Une lithographie. Signeé et numérotée 38/75 hors planche.No longer availableDim. 48 cm x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#17ArdotEen ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#494“Marina.” Aquarel op papier. Gedateerd JD’62.
"Marina." Aquarelle sur papier. Daté JD'62.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#136Een tweeledig eikenhouten meubel in Naamse stijl met twee keer twee gemoulureerde paneeldeuren.
Un meuble en deux parties en chêne de style namurois avec deux portes à panneaux moulurés.No longer availableDim. 223 x 127 x 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#195Een hertengewei op houten muurplaat.
Un bois de cerf sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#69Jacques MaesPeriod: 1905 - 1968“Zicht op de Schelde te Dendermonde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2 november 1955.
“Vue de l’Escaut à Termonde”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 2 novembre 1955.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#43“Versace, l’Homme.” Een grote parfumfles.
"Versace, l'Homme." Un grand flacon factice de parfum.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#434“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#604Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Sculpture Tchokwe d'un chef, en partie recouverte de peau de léopard, de plumes et d'attributs.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#104Thomas De LeuPeriod: 1555 - 1612“Neptunus, god van vruchtbaarheid en water, omgeven door putti”. Een vroeg XVIIe eeuwse gravure met mythologische voorstelling. Op de achtergrond een jonge Neptunus, getrokken door drie paarden.
“Neptune, dieux de l’eau et de la fertilité entouré de putti”. Une gravure du début du XVIIe siècle avec une scène mythologique. A l’arrière plan un jeune Neptune sur une coquille tirée par des chevaux.No longer availableDim. 23,5 x 18,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#424Een paar zittende naakten, papier op paneel.
Une paire de nus assis, papier sur panneau.No longer availableDim. 58 x 40 cmEstimate: € 60 / 80

