#335Santini
Een lampenvoet uit kunststof in de vorm van een engeltje. Gesigneerd.
Un pied de lampe en plastique en forme d'ange. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#489
“Jockey.” Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Jockey." Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#362Daum, France
Een eendje en een eekhoorntje van kleurloos kristal.
#348
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
Een paar 18 K geelgouden oorbellen oorbellen bezet met topaas.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de topazes.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 130/150 -
Een handgeschilderde dekselvaas, bordeaux in de massa, met vergulde details. Gemerkt onderaan.
#555
Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
#448Paolo Simoncini
Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.
#673
Een zamakken lampenvoetje in de vorm van een engeltje. Zonder kapjes.
#32Frans Moorts
Een paar opgehoogde oude portretfoto’s.
#294
“Straatzicht”. Olieverf op paneel. Signatuur onleesbaar.
"Vue sur la rue". Peinture à l'huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#293Smiths Empire
Een scheepsklok in verchroomde kast.
Une horloge de navire dans un boîtier chromé.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 80/100