Similar lots by type
-
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
-
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#312Een spiegel in vergulde kader gedecoreerd met een strik en rozen.
A mirror in a gilded frame decorated with a bow and roses. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate.
Other lots in this auction
-
#233Veertien diverse decoraties, overwegend Belgisch uit de Wereldoorlogen, een Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen “Für Arbeit zum Schutse Deutschlands” (mogelijk voor iemand van de Organisation Todt), enkele frontstrepen en sergeantslatten en een leeuwtje voor op een rekrutenmuts ‘een z.g. “pisser”).
Fourteen assorted decorations, mainly Belgian from the World Wars, a Deutsches Schutzwall-Ehrenzeichen "Für Arbeit zum Schutse Deutschlands" (possibly for a member of the Organisation Todt), some service stripes and sergeant stripes, and a lion insignia for a recruit cap (a so-called "pisser").Place a bid ›Estimate: € 80 / 100 -
#151Dominic Benhura“Abstracte figuren”, een gesculpteerd granieten beeld, niet gesigneerd, met certificaat.
"Abstract figures", a sculpted granite statue, unsigned, with certificate. -
#170Een 18 kt geelgouden halsketting met hanger met centrale briljant van 0,70 ct. FSI2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,16 ct. FVS1.
An 18kt yellow gold necklace with a pendant featuring a central brilliant cut diamond of 0.70 ct FSI2, surrounded by diamonds totaling 0.16 ct FVS1. -
#190Een wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A white and yellow gold Art Deco brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. -
#266Een set van 6 antieke stoelen in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en een bekleding in stof met floraal decor.
A set of 6 antique Napoleon III style chairs, black painted wood with upholstery in fabric featuring floral decor. -
#83Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad. Gemerkt: Carmen.
A silver-plated coffee and tea set with sugar bowl and milk jug on a tray. Carmen. -
#193Een lot van 4 antieke haardstenen, 3 uit gebakken klei en 1 plaasteren, diverse motieven.
A lot of 4 antique firebacks, 3 made of baked clay and 1 plaster, various motifs. -
#340Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#323Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.
A set of 2 Chinese porcelain bowls. -
#420Een 18 kt geelgouden hanger bezet met een ruwe industriele diamant van +- 3,20 ct.
An 18 kt yellow gold pendant set with a rough industrial diamond of approximately 3.20 ct. -
#326Een staande lamp met gedreven messing voet, kap beschadigd.
A floor lamp with embossed brass base, damaged shade. -
#181Sanderus“Flandria Illustrata”. Een tweedelige boekenreeks van A. Sanderus, uitgeverij Veys - Tielt. Uitgave van 1973.
"Flandria Illustrata". A two-volume book series by A. Sanderus, published by Veys - Tielt. Edition from 1973.



