Similar lots by type
-
#481Paul Sersté‘De wandelaarster’, een terra cotta beeld getekend Sersté.
'The female walker', a terracotta sculpture signed by Sersté. -
#498Een bronzen buste van een naakte vrouw, naar Lambeaux.
A bronze bust of a nude woman, after Lambeaux. -
#478Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
"Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12". -
#484Een grote kristallen ‘Marie-Thérèse’ luchter met 18 lichtpunten.
A large crystal 'Marie-Thérèse' chandelier with 18 light points. -
#487AngelpoiseEen vintage bureaulamp, Anglepoise, door George Carwardine voor Herbert Terry & Sons, Engeland jaren 1940, herkabeld.
A vintage desk lamp, Anglepoise, by George Carwardine for Herbert Terry & Sons, England 1940s, rewired. -
#504Een grote vintage spiegel, gesigneerd Guillaume B. Toegeschreven aan Deknudt.
A large vintage mirror, signed Guillaume B. Attributed to Deknudt. -
#523Manifattura SC3Een set van 2 design lampen met keramische voet, jaren 80/90 van de vorige eeuw, gemerkt.
A set of 2 design lamps with ceramic base, from the 80s/90s of the last century, marked. -
#493Een messingen luchter met kristallen pendeloques.
A brass chandelier with crystal pendeloques. -
#301Een bronzen inktpot in de vorm van een Golder Retriever. Het inktpotje manco.
A bronze inkwell in the shape of a Golden Retriever. The inkwell is missing. -
#467Miek Van Orshoven“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
"Nido". A wall decorative sculpture in cherry wood, treated with Teintecire. Signed on the back, with certificate. -
#181Een milieu-de-table, zilver met kristallen coupe, gemerkt met Duitse keuren en 800. 1180 gram zilver. Eén oor dient hersteld te worden.S72A
A centerpiece, silver with crystal bowl, marked with German hallmarks and 800. 1180 grams of silver. One handle needs repair. S72A. -
#469Een 84 delig kristallen glasservies, Regina, 7 x 12 glazen waarvan één van de champagnefluten met schilfer.
An 84-piece crystal glassware set, Regina, 7 x 12 glasses including one champagne flute with a chip. -
#471“Melkmeisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips op een metalen staander.
"Milking Maid". A sculpture of polychrome plaster on a metal stand. -
#600Een kristallen karafje met 6 borreltjes en geslepen bloemmotief.
A crystal decanter with 6 shot glasses and cut flower motif. -
#541Een lot van 39 vintage kristallen glazen, 6 x 19 cm, 9 x 16 cm, 6 x 15 cm, 6 x 14 cm en 12 x 12 cm hoog.
A lot of 39 vintage crystal glasses, sizes ranging from 6 x 19 cm to 12 x 12 cm high. -
#223Een bronzen uiltje met donkere patina op een zwart marmeren sokkel, naar werk van Milo. Met bronsstempel.
A bronze owl with dark patina on a black marble base, in the style of Milo. With bronze stamp. -
#531Royal Albert Bone ChinaEen porseleinen dessertservies, 29 delig, met rozen gedecoreerd, bestaande uit 6 grote borden, 6 dessertborden, 6 tassen, 6 ondertassen, 1 schaaltje, 1 koffiepot, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 koekjesschaal met 2 etages.
A 29-piece porcelain dessert service decorated with roses, consisting of 6 large plates, 6 dessert plates, 6 cups, 6 saucers, 1 bowl, 1 coffee pot, 1 creamer, 1 sugar bowl, and 1 2-tiered cookie dish. -
#491Een grote verguld bronzen luchter met kristallen pendeloques.
A large gilt bronze chandelier with crystal pendeloques. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#483Limoges LafargeEen 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.
A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage. -
#364Een Tunesisch handgeknoopt wollen tapijt met geometrisch motief.
A Tunisian hand-knotted wool carpet with a geometric design. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#228Een bronzen buste van Christus met doornen kroon. Achteraan gestempeld 267A.
A bronze bust of Christ with a crown of thorns. Stamped on the back with 267A. -
#517Een lot van 4 wandelstokken waarvan 2 in hout met snijwerk en 2 met hoornen handvat.
A lot of 4 walking sticks, 2 in wood with carvings and 2 with horn handles.
Other lots in this auction
-
#118George Georgiadis“Paean”. Bronzen beeldje van een gehavende luitspelende engel. Genummerd 17/50. Met certificaat van de galerij.
"Paean". Bronze figurine of a battered angel playing the lute. Numbered 17/50. With certificate from the gallery. -
#494Robert ArensPeriod: 1905-1998“Stilleven met kan en fruit”. Een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Arens. Toegevoegd een boek over het leven en werk van de kunstenaar.
"Still life with jug and fruit". A painting, oil on panel, signed by Arens. Accompanied by a book about the life and work of the artist. -
#147InselbergEen paar vintage ski’s gemerkt Inselberg, gedateerd ‘59. Met bijgevoegde bamboe stokken.
A pair of vintage skis marked Inselberg, dated '59. With accompanying bamboo poles. -
#465GoumEen wollen karpet versierd met een centraal medaillon. Handgeknoopt.
A wool carpet decorated with a central medallion. Hand-knotted. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#520Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#405Een zijden tapijt met een decor van planten en bloemen.
A silk carpet with a design of plants and flowers. -
#157Parrot FrèresEen grote 19e eeuwse Boulle pendule gedragen door 4 vergulde paarden met bovenaan een gezeten Athena. Gemerkt op het mechanisme ‘Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878. De koperen marquetterie is op meerdere plaatsen gelost en het glas manco.
A large 19th-century Boulle clock carried by 4 gilded horses with a seated Athena on top. Marked on the mechanism 'Parrot Frères, Medaille de Bronze 1878'. The copper marquetry is loose in several places and the glass is missing. -
#146Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.
A Chinese daybed without railing. 19th century. -
#426Een oude eikenhouten apothekerskast met 96 lades.
An old oak apothecary cabinet with 96 drawers. -
#319Een theepotje in de vorm van een pompoen van meerkleurig Chinees porselein. Met kraanvogels in het decor.
A teapot in the shape of a pumpkin made of multi-colored Chinese porcelain. Featuring cranes in the decoration. -
#590Abstract expressionistisch schilderij. Acryl op doek, niet getekend. Afkomstig uit de collectie van Guy van den Bulcke.
Abstract expressionist painting. Acrylic on canvas, not signed. From the collection of Guy van den Bulcke.


