Similar lots by type
-
#581
Een Chinese vaas van porselein met figuren versierd.
Un vase en porcelaine chinoise à décor de personnages.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 700/800 -
#296
Een paar Empire tafeltjes.
Paire tables Empire.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650/700 -
#587
Een paar Chinese porseleinen dekselpotten.
Une paire de pots à couvercle en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 200/240 -
#446
Een lage Lodewijk XV muziekstaander, vooraan en achteraan gebeeldhouwd rocaillemotief. Kleine manco’s.
Un porte-musique bas Louis XV, motif de perles de rocaille sculpté à l'avant et à l'arrière. Petits défauts.No longer availableDim. 65 x 65 x 39 cmEstimate: € 150/200 -
#762
Een gepolychromeerd houten gans.
Une oie en bois polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45 -
#402
Een paar eikenhouten ornamenten met getorste zuiltjes in Renaissancestijl (H. 135 cm) evenals twee gebeeldhouwde barokornamenten met vruchten (L. 179 cm).
Paire d’ornements en chêne aux colonnettes torses de style Renaissance (H. 135 cm). Ainsi que deux ornements baroques sculptés décorés de fruits (L. 179 cm).No longer availableEstimate: € 160/200 -
Val Saint-Lambert
Een paar Empire tafeltjes.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 650/700 -
#246
Een tweeledig Mechels buffet van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Onderaan een deur onder een lade, geflankeerd door twee leeuwenkoppen met ringen en in het opzet een deur met glas in lood.
Buffet de Malines en chêne sculpté de style Renaissance en deux parties. Le bas ouvrant à une porte sous un tiroir, flanquée de deux têtes de lion avec anneaux et une porte en vitrail en haut.No longer availableDim. 227 x 98 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#710
Een antieke houten hoedenvorm.
Une forme de chapeau en bois antique.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#548
Een paar Chinese porseleinen gemberpotten.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 140/160 -
#481
Een paar achthoekige Chinese voorraadpotten. Onderaan gemerkt. Deksels slecht aansluitend, metalen ringen van één pot los.
Une paire de pots de rangement octogonaux chinois. Marqué sur le fond. Couvercles non ajustés, anneaux métalliques d'un pot séparés.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#580
Een gebeeldhouwd houten Boeddhahoofd.
Une tête de Bouddha en bois sculpté.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/300 -
#194Pieter Cornelis SteenhouwerPeriod: 1896-1972
“Hollands winterlandschap naar klassiek voorbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal hollandais d’après les exemples classiques”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#186
Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500/600 -
#543
Een gebeeldhouwd houten boot met roeiers. Afrikaans werk.
Un bateau en bois sculpté avec des rameurs. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 200/240 -
#497
Een smal houten masker. Dogon, Mali.
Un masque en bois étroit. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80 -
#713
Een Boeddhistisch beeld van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
Une statue bouddhiste en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#453
Twee houten schildersmodellen, waarbij één in de vorm van een man en het andere in de vorm van een paard. Het paard zonder sokkel.
Deux modèles de peintre en bois, l'un en forme d'homme et l'autre en forme de cheval. Le cheval sans socle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/140 -
#590
Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#440
Een barokke armstoel van getorst en gebeeldhouwd eikenhout. Rug en zit bekleed met naaldwerk (slijtage).
Fauteuil baroque en chêne torsadé et sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie (usure).No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 100/150 -
#231
Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen.
Une paire d'anges en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#675
Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120 -
#635
Een houten zuil met vierkante doorsnede, beschilderd in faux marbre.
Une colonne en bois à section carrée, peinte en faux marbre.No longer availableDim. H 112 cmEstimate: € 100/150 -
#468
Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois doré avec anneaux en métal. Peut être montée sur l'électricité.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#560
Een gebeeldhouwde ronde Chinese tafel, het blad versierd met een pietra dura decor onder glas van Geisha’s in een tuin. Met vier bijpassende stoeltjes.
Une table ronde chinoise sculptée, la tablette décorée d'un décor Pietra Dura sous verre Geisha dans un jardin. Avec quatre chaises assorties.No longer availableDim. Ø: 29 & 80 cmEstimate: € 200/300 -
#356
Een gebeeldhouwde, getorste en zwartgepatineerde staande lamp.
Un lampadaire sculpté, torsadé et patiné noir.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 50/60 -
#263Steiff
‘Arco’ & ‘Lummy’. Twee pluchen ijsbeertjes. Nieuwstaat.
Arco & Lummy . Deux ours polaires en peluche. État neuf.No longer availableDim. h: 10 & 25 cmEstimate: € 35/45 -
#555
Een zonnewijzer van messing en gelakt metaal.
Un cadran solaire en laiton et métal peint.No longer availableDim. H. 94 cmEstimate: € 160/180 -
#328Florence - Capodimonte
“Dame met hond” & “Dame met waaier’. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1987.
Dame au chien & Dame à l’éventail . Deux sculptures en plastique multicolore conçues par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1987.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#674Gaston Noelanders
“Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#452J. Muñoz
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
Nature morte avec vase à fleurs . Huile sur carton. Signée et datée '67.No longer availableDim. 41x 33 cmEstimate: € 60/100 -
#245
Een 18 karaats roze gouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,66 ct.
Une chaîne en or rose 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,66 ct.No longer availableDim. 4,09 gEstimate: € 850/950 -
#124
“Huizen in een winters landschap. Olieverf doek. Toegeschreven aan Broeder Max (1903 - 1973).
Maisons dans un paysage d'hiver. Toile de peinture à l'huile. Attribuée au Frère Max (1903 - 1973).No longer availableDim. 53 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#159
Een karaf en shaker van glas met verzilverde monturen.
Une carafe en verre et un shaker avec des montures argentés.No longer availableDim. h: 30 en 24 cmEstimate: € 120/200 -
#341
Een grote partij recente postfrisse postzegels, overwegend België en Frankrijk evenals een presentatiemap met zegels uit de landen van de E.U. (2002), Belgische jaarmappen (1998-2016), talrijke themareeken, boekjes enz.
Un grand lot de timbres MNH récents, principalement de Belgique et de France, ainsi qu'un dossier de présentation avec des timbres des pays de l'UE (2002), des dépliants annuels belges (1998-2016), de nombreuses séries thématiques, des carnets, etc.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#401
Een verzilverd metalen vogeltje.
Un oiseau en métal argenté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30/50