Similar lots by type
-
#505
Een verguld bronzen luchter met zes armen met bloemvormige gesatineerde kapjes en een centraal lichtpunt met kapje in de vorm van een vlam. Omstreeks 1900.
Lustre à six bras en bronze doré à abat-jour satiné en forme de fleur et lumière centrale à abat-jour en forme de flamme. Vers 1900.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 200/240 -
#561
Een olielamp van messing en glas.
Lampe à huile en laiton et verre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 35/45 -
#581
Een lampenvoet van brons en Japans porselein. Het porselein met decor van vogels en bloemen, de voet versierd met bloemen in hoogreliëf.
Un pied de lampe en bronze et porcelaine japonaise. La porcelaine à décor d'oiseaux et de fleurs, le pied décoré de fleurs en haut relief.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#87
Een verguld bronzen kandelaar met vijf lichtpunten, gedragen door een ridder.
Bougeoir en bronze doré à cinq lumières, porté par un chevalier.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120/180 -
#298
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#141
Een paar bronzen kandelaars in de vorm van gevleugelde sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur des socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 260/300 -
#388
Een paar Imari borden met reigers in een blauw en roestrood decor.
Une paire d'assiettes Imari aux hérons dans le décor bleu et rouge rouille.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#248
Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50/80 -
#455
Een messingen lantaarn met geslepen glas.
Lanterne en laiton aux verres taillés.No longer availableDim. h : 40 cmEstimate: € 60/80 -
#463
Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50/80 -
#493
Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#171Yvonne DiéterlePeriod: 1882 - 1974
“De zaaier”. Een bronzen beeld met bruin patina. Werk naar aanleiding van het Salon des Beaux Arts te Parijs 1900 (inscriptie).
"Le Semeur". Une statue en bronze à patine brune. Travail à l'occasion du Salon des Beaux Arts de Paris 1900 (inscription).No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 500/750 -
#71
“Brullende leeuwin”. Een groengepatineerd plaasteren groep.
"Lionne rugissante". Un groupe en plâtre à patine verte.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50/80 -
#585
Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.
Colonne en marbre vert et pierre bleue.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240 -
#697
Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.
Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.No longer availableDim. h: 11,5 - 13,5 cmEstimate: € 80/120 -
#232E. Rivarol
“Grootvader en kleindochter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Grand-père et petite-fille ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90Estimate: € 120/200 -
#345Claude Zographos
“Kwartels”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 48/100 buiten de plaat.
“Cailles” . Une lithographie. Signée et numérotée 48/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#642
“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24,5 x 19 cmEstimate: € 100/150 -
#420
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 3,15 gEstimate: € 300/400 -
#610
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,56 ct. FVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,56 ct FVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 1150/1250 -
#378Friedrich Goldscheider
Een tijger van geglazuurd Oostenrijks aardewerk. Gemerkt.
Un tigre de poterie autrichienne émaillée. Marqué.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 60/100 -
#140
Een herdenkingsmunt van Brussel 1979. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.
Une pièce commémorative de Bruxelles 1979. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.No longer availableDim. Ø 21 mmEstimate: € 300/330