Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.

Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.

Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.
SKU: 2903220026.
Category: Meubel.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #26
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #206

    Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.

    Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. 110 x 216 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.

    Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 190 x 109 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #680

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

    Un ensemble de jardin en teck de quatre pièces pour enfant, composé de deux chaises, d'une table ronde et d'un banc.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #595

    Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.

    Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.
    No longer available
    Dim. H:87cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #166

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 230 x 126 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #216

    Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.

    Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.
    No longer available
    Dim. 190 x 135 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #485

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #186

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 218 x 184 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #515
    Polipol

    Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.

    Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #326

    Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.

    Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #666

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #276

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #615

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #146

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 97 x 132 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #535

    Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.

    Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.
    No longer available
    Dim. 91 x 182 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #99
    Théophile Verstreken
    Period: 1885 - 1963

    “Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Basse-cour". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #40

    Een 14 K geelgouden armband bezet met granaat.

    Un bracelet en or jaune 14 kt serti de grenat.
    No longer available
    Dim. 3,52 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #571

    Een lot van tien, voornamelijk Afrikaanse wapens, waaronder zwaarden in lederen schede, een pijl en boog, een speer, bijltjes, enz.

    Lot d'une dizaine d'armes principalement africaines, dont des épées gainées de cuir, un arc et des flèches, une lance, des haches, etc.
    No longer available
    Dim. L: 23-110cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #27

    Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.

    Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #274
    Gustave Helinck
    Period: 1884 - 1954

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme en hiver". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm

    Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cm
    No longer available
    Dim. 1057,90 gram (zilver)
    Estimate: € 800 / 1000
  • #472

    “Strandbezoek.” Olieverf op board. Draagt handtekening.

    “Visite à la plage.” Huile à bord. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 49 x 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #46

    Een zuil van geaderd wit marmer.

    Une colonne de marbre blanc veiné.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197

    Een geel en blauw gondelvormig aardewerken inktstel. Montpellier, vroeg 19de eeuw. Gemerkt AD. Volledig.

    Nécessaire à encre en faïence jaune et bleu en forme de gondole. Montpellier, début XIXe siècle. Marqué AD. Complet.
    No longer available
    Dim. 11 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #80

    Twee herdenkingsmunt Boudewijn 1976. 900/1000. Bruto: 6,45 g. per munt Goudgewicht: 5,805 g. per munt. FDC.

    Deux pièces commémoratives Boudewijn 1976. 900/1000. Brut : 6,45 g. par pièce Poids d'or : 5,805 g. par pièce. FDC.
    No longer available
    Dim. Ø 21 mm
    Estimate: € 600 / 650
  • #267

    Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.

    Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #341
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Minieme schilfer aan de bovenrand en één aan de basis.

    Vase en cristal doublé vert taillé. Marqué en bas. Petit éclat sur le bord supérieur et un sur la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More